Zdeněk Pohlreich všechny překvapil, když zahodil kuchařskou zástěru a přijal roli moderátora nové seznamky na TV Prima První večeře. Natáčení probíhalo v Pohlreichově restauraci Divinis a nebyla nouze o vtipné i podivné historky.

Nejvíce na sebe ovšem strhla pozornost účinkující První večeře, která se v minulosti zúčastnila swingers a toužila mít sex na Petřínské rozhledně.

"Asi tací lidé jsou mezi námi. Já jsem se s takovýma lidmi nikdy nesetkal, ale zdá se, že to není úplně nic výjimečného. Doba je dneska daleko otevřenější a holky mají daleko větší tah na bránu, abych tak řekl. Takže říct si o tom hned na začátku je prima," okomentoval známý kuchař v rozhovoru pro Blesk.

Nemravnosti na tajném místě

"Co si ti lidé úplně přesně říkali, jsem se dozvěděl, až se to vysílalo. Zaslechl jsem většinou jen útržky" přiznal Zdeněk Pohlreich.

Zkušenosti s náruživými hosty prý nemá šéfkuchař pouze z natáčení seznamky. Pohlreich byl vzhledem k soukromí svých hostů diskrétní, přeci jen ale naznačil, co se u něj v podniku dělo.

"Samozřejmě jsme u toho nebyli, ale měli jsme veliké podezření na to, že nějaké místo v naší restauraci sloužilo k takovýmhle věcem," vysvětlil Blesku.

Pořad se točil během pandemie, šéfkuchař bral nabídku jako zpestření

"Točilo se někdy v dubnu uprostřed lockdownu, takže pro nás to bylo dobré. Poslední rok a tři čtvrtě byl velice psychicky náročný. Přežít oba lockdowny pro podniky nebylo jednoduché. Museli jsme se adaptovat, naštěstí jsme neměli žádné dluhy a umíme relativně dobře počítat," svěřil se Zdeněk Pohlreich s náročným životním obdobím.

Šéfkuchař prý během pandemie téměř nic nevydělal a musel propouštět personál a snížit ceny svých pokrmů. Nejen proto je Pohlreich příznivcem očkování a tvrdí, že by vakcína dokonce měla být povinná.

"Očkování by mělo být povinné. Bohužel žijeme ve světě, kde se svoboda jednotlivce řadí nad racionální důvody," uzavřel.

Zdeněk Pohlreich se musel v době pandemie pořádně otáčet