Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zdeněk Podhůrský vyvedl partnerku, dělí je od sebe téměř čtyřicet let

Zdeněk Podhůrský přítelkyně Veronika
Zdeněk Podhůrský přítelkyně Veronika
Zdroj: Profimedia
Zdeněk Podhůrský přítelkyně Veronika

Zdeněk Podhůrský svou současnou partnerku potkal v době, kdy jí bylo pouhých devatenáct let. I když dvojici dělí veliký věkový rozdíl, jejich vztah zatím jen vzkvétá a oslavili již šesté výročí společné lásky. 

Zdeněk Podhůrský sice letos oslavil dvaašedesáté narozeniny, tento věk by mu ovšem hádal málokdo. Herec se udržuje ve formě a své zásluhy na tom má i vztah s o mnoho let mladší partnerkou Veronikou.

Svou lásku potkal Podhůrský před šesti lety, když jí bylo pouhých devatenáct. "Jel jsem tehdy s mámou nakupovat do obchodního centra a tam jsem Verču uviděl. "Jé, ta je krásná!" pomyslel jsem si. Ale hned jsem se klepl přes prsty: "Nic takového. Jenomže za hodinku jsme se potkali znovu. To už je znamení, pomyslel jsem si, mámu jsem poslal napřed a Veroniku jsem oslovil s tím, že bych ji rád fotil," popsal kdysi Podhůrský pro MF Dnes.

Veronika mu prý dala číslo na svou maminku, která je následně propojila a během focení mezi nimi přeskočila jiskra.

Romantika na Slavíkovi

Známý herec na nic nečekal a krátce po seznámení si mladičkou milenku nastěhoval do svého domu za Prahou a záhy ji začal brát do společnosti. Objevili se třeba na festivalu v Karlových Varech.

Ačkoliv lidé nedávali věkově nesourodé dvojici (dělí je 37 let) příliš veliké šance, jejich vztah i po šesti letech stále funguje, což dokazují i poslední snímky hrdliček.

Zdeněk Podhůrský s Veronikou vyrazil na předávání cen Českého slavíka. Dvojici to na galavečeru slušelo, Podhůrský byl tradičně za elegána, zatímco jeho přítelkyně oblékla šaty a béžový kožich.

Vydrží vztah bez dětí?

Zdeněk Podhůrský byl v minulosti dvakrát ženatý a má dceru Marii, která je stejně stará jako jeho současná partnerka. Veronice je pětadvacet a proto zatím na herce s dětmi netlačí, právě mateřské pudy by ale mohly časem způsobit rozchod.

Otázkou je, zda se bude chtít herec ve svém věku vrhat znovu do otcovské role, nebo raději dá milence svobodu, jako to udělal například Felix Slováček s Lucií Gelemovou. Hudebník ukončil vztah po sedmi letech právě z důvodu, že po něm mladší partnerka vyžadovala rodinu.

Necháme se tedy překvapit, zda se Podhůrský nechá od krásné blondýnky přemluvit k plození dětí, nebo se jejich cesty rozejdou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU