Po prvním dílu sklidil od diváků značnou dávnu kritiky, o to více se nyní snaží všem dokázat, že je v soutěži StarDance právem. Herec Zdeněk Godla na sobě maká a s každým odvysílaným dílem je vidět, že dělá velké pokroky. Sobotní třetí epizoda populární show pro něj ale bylo dost možná tou nejnáročnější. Nejenže se díl nesl kvůli nákaze moderátorky Terezy Kostkové koronavirem v poněkud jiném duchu, ale herce trápí také zdravotní problémy v rodině. Krátce před vysíláním se ještě zastavil za vnoučkem, který je momentálně v nemocnici.

Covidu se nebojí, jsou horší věci

„Nevím, jak se mi to podaří,” svěřil se před vysíláním třetí epizody deníku Aha! a bylo jasné, že pro něj úspěšně zvládnutý tanec momentálně není prioritou. Dokonce koronaviru se v současné době vůbec nebojí. „Jsou na světě opravdu horší věci. Té nákazy se nebojím. Vlastně je mi jedno, jestli to dostanu. Faktem je, že moje rodina by nebyla asi nadšena, kdybych onemocněl, manželka by mě určitě hned odstěhovala někam daleko od dětí a od rodiny, ale to bych přežil. A navíc, se strachem se totiž žít nedá, a už vůbec ne tancovat,” tvrdí Godla, pro kterého je covid nyní jen další zbytečnou obavou.

Dělá velké pokroky

Herec Zdeněk Godla na diváky během první epizody StarDance nijak výrazně nezapůsobil. Alespoň tedy ne v pozitivním světle. Mnozí byli z jeho tanečních kreací v rozpacích a na sociální síti se dokonce bouřili proti tomu, proč se vůbec produkce rozhodla Godlu oslovit. Godla si však vzal kritiku k srdci a rozhodl se pořádně dřít. A pokroky jsou rozhodně viditelné. Zdeněk Godla se ovšem nerozhodl na sobě pracovat jen kvůli divákům, ale také kvůli svému tatínkovi, který před sedmi lety zemřel. „To mně táta vštěpoval vždycky do hlavy. A já jsem děsný prkno, vážně do toho dávám všechno,” nechal se ještě slyšet herec, který ve třetí epizodě mnohé překvapil a vysloužil si vlnu chvály.

Ve třetí epizodě Godla mnohé příjemně překvapil:

Související články