Zdeněk Godla chtěl nabídku do StarDance původně odmítnout, nakonec ho ale přemluvila jeho manželka. Už od prvního dílu ale známý herec pochopil, že účast v taneční soutěži pro něj nebude procházka růžovým sadem.

"Terezka to chudinka odtancovala sama a já jí to jen kazím. Už aby mě vykopli," postěžoval si Godla na svém Instagramu.

Fanoušci ale začali herce přemlouvat, aby ve StarDance vydržel, což ho nakoplo natolik, že udělal veliký příslib.

Drž úhel, Franto, fanoušci Mostu Godlu podporují

"Já ti dám aby tě vyhodili. Byl to první díl Stardance, který jsem v životě viděl a poprvé jsem poslal někomu hlas. Tak se kurňa snaž ať to vyhraješ. Stojíme za tebou. Takže drž úhel Franto a pěkně to rozjeď!" zahrnuli sledující Zdeňka Godlu pozitivními komentáři.

Ačkoliv se herec zatím nepředvedl jako zdatný tanečník, u televizních diváků má obrovskou podporu.

"Začátky jsou těžké. Bude se to zlepšovat. Jste borec, že jste vůbec šel na parket a dalo se na to koukat. Fandím vám. Mějte krásné dny a přeji aby tréning šel dobře. Držím pěsti do dalších kol," vzkazují fanoušci Godlovi, aby bojoval.

Pojedu na plný pecky

Podpora od fanoušků Zdeňka Godlu nakopla a rozhodl se, že v příštím kole to svým soupeřům ukáže. "Nevdám to. Pojedu bomby, teď už vážně," slíbil herec.

Zda ale bude moct své odhodlání předvést tuto sobotu, je zatím nejisté. Moderátorka Tereza Kostková totiž onemocněla covidem a karanténa hrozí také půlce tanečníků, mezi kterými ale Zdeněk Godla není a na živý přenos normálně trénuje.

Necháme se tedy překvapit, jak to hvězda Mostu na parketu nakonec roztočí.

Godla dal svým fanouškům závazný slib

Související články