Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zdeněk Godla odtajnil, jak splatí všechny své dluhy, pomůže mu Hřebejk

Zdeněk Godla
Zdeněk Godla
Zdroj: Profimedia
Zdeněk Godla

Oblíbený herec Zdeněk Godla se v poslední době potýká s nepříjemnými problémy. I přestože je velmi obsazovaným hercem, dopadly na něj finanční problémy. Pere se s dluhy, které nasekal v minulosti. V současné době vše řeší soudy a právníci. 

Osmačtyřicetiletý Godla, jehož proslavil seriál Most!, dluží nemalé částky. Mělo by se jednat až o milinová čísla. Pro mnohé zůstává záhodou, že tak moc obsazovaný herec svádí boj s penězi. Vše je nejspíše mnohem složitější, než na první pohled vypadá. 

Ticho po pěšině 

Podle portálu justice.cz požádal o Godlovo oddlužení jeho insolvenční správce. S manželkou údajně pro tento krok nesplnili podmínky. „Dlužník neposkytuje insolvenčnímu správci dostatečnou součinnost a současně nejsou na účet majetkové podstaty zasílány pravidelné splátky v dostatečné výši,“ stálo ve zprávě. „Schválené oddlužení dlužníka – manželů Zdeňka Godly a Jany Godlové, oba trvale bytem v Chomutově – se ruší,“ zněl závěrečný verdikt. Až tato krutá rána nejspíše oblíbenému herci otevřela oči. Najal si nového právního zástupce a odvolal se. V odvolacím řízení bude soud pokračovat až koncem června. Redakce Šípu se herce pokusila kontaktovat, k dané situaci ovšem moc sdílný nebyl. „Nezlobte se, ale nechci se o tom bavit,“ řekl rázně ke své finanční situaci. 

Lepší časy na obzoru

Jak to tak vypadá, Godla se snaží otáčet, jak jen může. Pro Šíp prozadil, že nyní účinkuje v novém projektu známého režiséra. „Jezdím natáčet na Slovensko, jedná se o seriál a režíruje ho pan Hřebejk,“ pochlubil se. „Jinak samozřejmě i nadále budu hrát v Ordinaci v růžové zahradě,“ prozradil. Jako divák si hodlá také užít novou podzimní řadu StarDance. V soutěži plné tance sám exceloval v roce 2021. „Určitě se budu dívat na StarDance, favorita zatím nemám. Dostal jsem i pozvánku na natáčení, takže se určitě půjdu podívat,“ dodal na závěr.  

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky