Představitel oblíbeného popeláře Franty ze seriálu Most! vystřídal už několik vozů. Starou Škodu Fabia vyměnil za zapůjčené Audi, poté si pořídil vlastní vůz a to Škodu Superb III. generace. Z jeho milovaného vozidla je nyní auto do šrotu.

Výzva fanouškům

Godla se rozpovídal o průběhu nehody pro Blesk. „Na křižovatce do nás narazilo auto, ale všichni jsou v pořádku. Jen auto to odneslo. S policií a přes pojišťovnu už je to vyřešený.“ I když se jednalo o vůz herce, on ho v době nehody neřídil. Už je to totiž nějaký ten pátek, co přišel o řidičský průkaz. Na natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 a dalších projektů ho vozil jeho kamarád Radek Kirvej.

Zapeklitá situace ho dovedla k tomu, aby své trable řešil s fanoušky. Pomocí instagramového příspěvku vyzval své příznivce k pomoci.

„Lidičky moje zlatý, nějaké auto, které by mě dopravovalo do Ordinace, jelikož to moje je po nehodě na vrakovišti. Nemám se jak dopravovat do Ordinace a na další natáčení na Slovensko. Pokud byste někdo měl auto navíc, který ještě poslouží, byl bych vám velice vděčný,“ napsal ke svému postu, který zanedlouho smazal.

Představitel Ludvíka z Ordinace v růžové zahradě má v posledních měsících v životě samé změny. Godla opustil Chomutov a přestěhoval se na vesnici kousek od Jičína. „Nevím, co mu přelítlo přes nos, prostě se přestěhoval za mámou. Ta má v Jičíně barák, bydlí tam i ségra,“ prozradil hercův známý. „Mám tam svůj klid, jsem tam s rodinou a mám to i blíž na natáčení,“ přiblížil důvody svého stěhování herec. „Je to možný, že bych se do Chomutova vrátil, ale není to stoprocentní,“ dodal k celé situaci.

Kariérní zvraty

Minulý rok v září oznámil Godla fanouškům, že končí s herectvím. Chtěl se věnovat své původní profesi zednictví a kopáčství. Jeho rozhodnutí souviselo s finančními potížemi a devatenácti exekucemi. Včetně úroků a poplatků měli manželé Godlovi uhradit přes jeden a půl milionu korun.

V listopadu manželům Krajský soud v Ústí nad Labem povolil oddlužení.
„Ode dneška končím, ukončuji veškeré natáčení a jdu zpět do práce. Ať mám klid od médií, už nechci mít nic s herectvím. Herec nejsem a nikdy nebudu,“ svěřil se se svými pocity příznivcům na Facebooku.

„Že je konec, mi je líto. Ale už nemůžu dále pokračovat. Omlouvám se touto cestou známým i fanouškům, co mi zbyli. Už o mně neuslyšíte. Nikde mě nebude vidět. Děkuji všem za vše, sbohem,“ dodal. Jak to tak vypadá, jeho rozhodnutí mu dlouho nevydrželo. Mimo seriál Ordinace v růžové zahradě natáčí i na Slovensku.

Související články