Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zdena Hadrbolcová po mrtvici nemůže chodit: Léčbu stěžují další nemoci

Zdena Hadrbolcová
Zdena Hadrbolcová
Zdroj: Profimedia
Zdena Hadrbolcová

Populární herečka Zdena Hadrbolcová prodělala během vánočních svátků mozkovou mrtvici a strávila několik dní v nemocnici. Její zdravotní stav se od té doby zlepšil, stále na tom ale není nejlépe. V současné době může jen ležet. Pozitivní však je, že alespoň částečně komunikuje. 

Fanoušci herečky Zdeny Hadrbolcové dostali velký strach. Jak totiž před před pár dny informoval web eXtra.cz, představitelka pekařky Růži ze seriálu Ulice prodělala mrtvici a skončila v nemocnici. Zpočátku nebylo jasné, nakolik vážný její stav je. Sama herečka ovšem nyní pro zmíněnou redakci promluvila a prozradila, jak se má. 

Všechno zlobí

„Jak se mi daří? Blbě. Jsem v nemocnici. Nějak všechno zlobí,” odpověděla Zdena Hadrbolcová unaveným hlasem. „Prostě nejsem v pořádku,” dodala ještě. Herečka se ovšem přímo v nemocnici údajně nenachází, avšak byla převezena do léčebny dlouhodobě nemocných. „Zdena je tam spokojená. Vzhledem ke všem svým potížím a věku úplně přesně neví, co všechno se kolem ní dělo, a je v rámci možností šťastná. Sporadicky už také komunikuje a dá se říci, že je částečně orientovaná,” uvedl člověk z okolí Hadrbolcové. 

Zachránila ji návštěva

K mozkové příhodě mělo dojít během vánočních svátků. Za Zdenou Hadrbolcovou dorazila návštěva, která ji našla částečně ochrnutou a s očima v sloup. „Hned jí volali rychlou,” uvedl ještě zdroj. Hosté, které herečka čekala, jí tedy zachránili život. 

I přesto je momentálně její rekonvalescence nejistá. Kromě mrtvice se totiž už delší dobu herečka potýká i s jinými obtížemi. „Problém je, že přidružených nemocí má dost. Včetně zanedbané cukrovky. V tomto věku je pak všechno otázkou času a štěstí. Držíme jí všichni moc palce,” prohlásil kamarád Zdeny Hadrbolcové, který zároveň dodal, že herečka může jen ležet a bude znovu učit chodit.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky