Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zatracovaná Partyšová

Zatracovaná Partyšová
Zatracovaná Partyšová
Zdroj: Lucie Vítková, Ivan Kahún

Moderátorka Gábina Partyšová má za sebou perný týden a před sebou hromadu peněz!

Diskutujte: Jak vysoký honorář byste dali Gábině za moderování České Miss?

Gábina Partyšová

Pokud si na někom v právě uplynulých dnech bulvární média opravdu smlsla, byla to GÁBINA PARTYŠOVÁ (33). Zkazila prý Topstar magazín, vjela si do vlasů s Mahulenou a jako třešničku na dortu zinkasuje za moderování galavečera České Miss dvě stě tisíc korun!
Gábina, která je ostřílenou „šoubyznysmenkou“, se z podobných afér dávno nehroutí a když se jí někdo zeptá, jako jsme to udělali my, naopak vše ráda objasní. Co tedy říká na názory, že v televizním magazínu Topstar kopíruje svou předchůdkyni Mahulenu a může za uvádění pro diváky naprosto nestravitelného deníčku Hany Krampolové? „Moderuju podle požadavků producenta, který lpí na udržení zavedené formy. Snažím se bojovat o vlastní styl, ale zatím to jde ztuha. A pokud jde o obsah pořadu, do toho já nemám možnost zasáhnout žádným způsobem. Funguji pouze jako moderátorka, která má uvést natočené příspěvky, o jejichž výběru ale nijak nerozhoduji.“
A jak je na tom Gábina s Mahulenou? Obě nás ujistily, že dobře. Vlasy si nervou ani navzájem, ani každá zvlášť.
Zbývá už tedy rozřešit pouze onu hanebnost s nestydatě vysokým honorářem. Tak Gábino, kolik to dělá? „Mluvit o honorářích je zakázáno, taková klauzule je uvedena přímo ve smlouvě, takže přesnou částku skutečně nemohu prozradit. Ale řekněme, že mám za moderování České Miss o něco více, než dostala Lucie Bílá za Českého lva,“ vysvětlila Gábina. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky