ZAPOMENUTÉ ČESKÉ KRÁSKY 9o. let. Jak vypadají nyní?

Zapomenuté české krásky 9o let. Jak vypadají nyní?
Zapomenuté české krásky 9o let. Jak vypadají nyní?
Zdroj: ČTK, Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (46)

Čas není spravedlivý a neměří všem stejně, důkazem jsou tyto dámy! Připravili jsme pro vás galerii plnou fotografií známých tváří z dob, kdy začínaly, a ze současnosti. Ohodnoťte české krásky a dejte nám vědět, která to u vás vyhrála, která podle vás vypadá i po letech stále velmi dobře.

A koho v naší galerii najdete? Blíže jsme se podívali na top modelky Evu Herzigovou a Danielu Peštovou, na hvězdu Fontány pro Zuzanu Evu Vejmělkovou, na Simonu Chytrovou, manželku režiséra Víta Olmera, dále pak na první novodobou československou Miss Ivanu Christovou, modelku a v současnosti oddávající Kateřinu Kornovou a na herečky Veroniku Jeníkovou, Veroniku Žilkovou a Evu Jeníčkovou, známou z kultovních Sněženek a machrů.

Prohlédněte si pozorně galerii, ve které najdete fotografie dam z devadesátých let a pro srovnání ze současnosti. Občas se nám až nechtělo věřit, že mezi fotografiemi je opravdu dvacetiletý rozdíl. Některé dámy vůbec nestárnou, jiné jsou zase s přibývajícími léty hezčí a hezčí. Inu, posuďte sami!

A takhle vypadají nejžhavější zahraniční celeberity, které mají za sebou padesátku:

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Mohlo by vás také zajímat: 10 CELEBRIT POSEDLÝCH SEXEM. Kdo musel podstoupit léčení?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky