Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

ZAPOMENUTÉ ČESKÉ KRÁSKY 9o. let. Jak vypadají nyní?

Zapomenuté české krásky 9o let. Jak vypadají nyní?
Zapomenuté české krásky 9o let. Jak vypadají nyní?
Zdroj: ČTK, Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (46)

Čas není spravedlivý a neměří všem stejně, důkazem jsou tyto dámy! Připravili jsme pro vás galerii plnou fotografií známých tváří z dob, kdy začínaly, a ze současnosti. Ohodnoťte české krásky a dejte nám vědět, která to u vás vyhrála, která podle vás vypadá i po letech stále velmi dobře.

A koho v naší galerii najdete? Blíže jsme se podívali na top modelky Evu Herzigovou a Danielu Peštovou, na hvězdu Fontány pro Zuzanu Evu Vejmělkovou, na Simonu Chytrovou, manželku režiséra Víta Olmera, dále pak na první novodobou československou Miss Ivanu Christovou, modelku a v současnosti oddávající Kateřinu Kornovou a na herečky Veroniku Jeníkovou, Veroniku Žilkovou a Evu Jeníčkovou, známou z kultovních Sněženek a machrů.

Prohlédněte si pozorně galerii, ve které najdete fotografie dam z devadesátých let a pro srovnání ze současnosti. Občas se nám až nechtělo věřit, že mezi fotografiemi je opravdu dvacetiletý rozdíl. Některé dámy vůbec nestárnou, jiné jsou zase s přibývajícími léty hezčí a hezčí. Inu, posuďte sami!

A takhle vypadají nejžhavější zahraniční celeberity, které mají za sebou padesátku:

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Mohlo by vás také zajímat: 10 CELEBRIT POSEDLÝCH SEXEM. Kdo musel podstoupit léčení?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky