Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Zákulisí seriálu Krok za krokem: Napadení manželky i nefalšovaný boj o přežití

Seriál Krok za krokem
Seriál Krok za krokem
Zdroj: Profimedia.cz
Seriál Krok za krokem

Seriál Krok za krokem je dnes už kultovní záležitostí, kterou je hřích minout. Zalíbení Franka a Carol svedlo dohromady prapodivnou skupinku dětí, které se musí naučit dělat kompromisy.

Staci Keanan – Dana Foster

Staci Keanan (44) se herectví věnuje už jen divadelně, hraje v Zephyr Theatre v Hollywoodu. Po ukončení Kroku za krokem vystudovala uměleckou historii. Na veřejnosti se ale už neobjevuje.

Angela Watson – Karen Foster

Po skončení seriálu se Angela (43) začala věnovat filantropii a službám. Také se nechala předčasně zplnoletit a soudila se s rodiči o dva miliony dolarů, které ukradli z jejich výdělků. Několik let dělala tiskovou mluvčí organizaci scénáristů. Nyní dělá to samé pro charitativní organizaci Hugs America.

Angela Watson

Christopher Castile – Mark Foster

Stejně jako většina ostatních dětí z Kroku za krokem se ani Christopher (38) herectví nevěnuje. Stal se z něj profesor politických věd na univerzitě Biola v Kalifornii, která se snaží vést vysokoškoláky podle bible. Studenti ho prý považují za chytrého a sympatického.

Patrick Duffy – Frank Lambert

Hlava rodiny. Tak znali diváci Patricka Duffyho (70). Patří mezi známé herce, kteří se objevují před kamerou i v pokročilém věku. Ztvárnil mnoho nezapomenutelných rolí, od seriálu Dallas po Krok za krokem.

Brandon Call – J.T. Lambert

Podle posledních zpráv Brandon Call (42) jen těžce bojuje o své každodenní přežití. Herectví se nevěnuje a vyhýbá se pozornosti médií. Údajně žije v San Diegu, je ženatý a má dvě děti.

Brandon Call

Sasha Mitchell – Cody Lambert

Manželka Sashy Mitchella (51) nařkla z napadení, kvůli kterému musel ze seriálu v průběhu natáčení páté série odejít. Po soudním boji nakonec získal právo vychovávat syna a očistil své jméno. Po šestileté herecké pauze se pokusil vrátit na obrazovky, ale většinou šlo o "béčkové" filmy, které se kladného přijetí nedočkaly.

Christine Lakin – Al Lambert

Christine Lakin (40) ještě hraje, ale jen paběrkuje, co zbylo. S dědičkou hotelového impéria Paris Hilton získaly cenu za nejhorší herecký pár, a to „díky" výkonu, který předvedly ve filmu Hottie and the Nottie. Věnuje se modelingu a hlavně své rodině, kterou téměř denně prezentuje na sociálních sítích.

Josh Byrne – Brandon Lambert

Po skončení seriálu Josh (35) zcela zmizel z herecké mapy. Dnes se podobně jako ostatní děti ze seriálu vyhýbá médiím. Rád se věnuje šermířským středověkým slavnostem, kterých se aktivně účastní jako jeden z bojovníků.

Suzanne Somers – Carol Lambert

Od zrušení seriálu stihla Suzanne (72) hodně. Vydala několik knih a vedla kursy rozvíjení osobnosti. Přibývající léta maskovala pomocí nitrožilní aplikace hormonů. Dnes má televizní show, kde nabízí své cvičební programy a přípravky pečující o krásu.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky