Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jakub Štáfek ho přirovnal k Holému: Snímek Vyšehrad odhalil dětskou hvězdu

Premiéra filmu Vyšehrad
Premiéra filmu Vyšehrad
Zdroj: Profimedia
Premiéra filmu Vyšehrad

Nekorektní film Vyšehrad čekal na své uvedení do kin více než rok kvůli covidovým omezením. Hlavní hrdina herec Jakub Štáfek vsadil na to, že diváci budou na snímek natěšení a udělal dobře, už po prvním víkendu boří hranice sledovanosti.  

Erotika na place

V téměř dvouhodinové komedii o životě natvrdlého fotbalisty Juliuse Lavického se objevilo hned několik erotických scén. Herečka Šárka Vaculíková jako Laviho novomanželka předváděla své křivky v upnutých šatech a minisukních, Šárka při vzpomínání na natáčení zmínila, že po přečtení scénáře si oddychla, že má u některých scén na sobě alespoň něco, i když to byl třeba latexový obleček. Erotické scény nebyly ovšem nic oproti novomanželskému polibku, ten trval snad celou věčnost. „Asi díky tomu, že jsme s Kubou přátelé už delší dobu, bylo možné, abychom hranice překračovali. Kuba se mě vždycky dopředu ptal, kam až může zajít. A když jsme scénu natočili, hned se mi pak omlouval a ptal se, jestli všechno bylo v pohodě. Nakonec to bylo mezi námi citlivé. Ale je pravda, že jsem stydlivá, takže to nebylo příjemné ani mně, ani jemu,“ přiblížila filmová manželka divokého fotbalisty zákulisí natáčení.

Otec a syn 

Při natáčení se potkali na place i Jakub Prachař a jeho otec David Prachař. Otec Jakuba hrál i ve filmu jeho otce, zároveň byl otcem nevěsty Juliuse Lavického. David prozradil, že společné natáčení jim s Jakubem výrazně zlepšilo vztah. „Po jedné společné scéně, kde si šíleně lezeme na nervy, jsem se ptal Kuby, jak se mu se mnou točí. Říkal, že takhle vřelej a hřejivej vztah jsme ještě nikdy neměli, takže jsem za tuhle roli moc šťastný,“ prohlásil. 

Nová hvězda

Jakub Štáfek prozradil v rozhovoru pro Novaplus, že si myslí, že pomocí filmu Vyšehrad se zrodila nová dětská hvězda. Jakub Jenčík v roli syna Lavického přímo zářil. Diváci Voyo ho mohou znát z nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde hraje Mikyho, syna manželů Mázlových v podání Michaely Badinkové a Petra Rychlého. Sám Jakub Jenčík prozradil, že se chvílemi ve filmu styděl, oporou mu hlavně byli jeho filmový rodiče Veronika Khek Kubařová a Jakub Štáfek. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky