Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Začíná Česko Slovenská SuperStar: Bude úspěšná?

Zdroj: Profimedia.cz

A je to tady! V neděli odstartuje Česko Slovenská SuperStar. Projekt dvou úspěšných televizních stanic, české TV Nova a slovenské TV Markíza, má velké ambice. Naplní je?

Jsem blondýna a dělám v bulváru. Denně klopýtám na jehlách do redakce, abych se smečkou dalších krvelačných hyen vymyslela novou boudu na naše celebrity. Řekněme si dnes pár slov k jedné televizní megashow.

Co všechno uvidíme?

Show startuje tuto neděli sestřihy z castingů. A pak se bude postupně hledat nejen SuperStar, ale i Generál Hvězdné pěchoty. Dobrou zábavu slibují jména moderátorů – televize vsadily na největší moderátorská esa Leoše Mareše a Adelu Banášovou – i porota ve složení Dara Rolins, Marta Jandová, Ondřej Hejma a Paľo Habera.

Marta Jandová, Ondřej Hejma

Rychlá sláva, polní tráva

Otázkou zůstává, zda má tahle soutěž vůbec nějaký smysl, kromě toho, že má Nova (resp. Markíza) až do prosince co vysílat. Sledovanost soutěž určitě mít bude, ačkoli od veleúspěšné první řady Česko hledá SuperStar zájem diváků stále klesal. Může ale najít opravdovou hvězdu? Zmiňovaná první řada Česko hledá SuperStar přivedla na scénu Anetu Langerovou. Ona je ale také skoro jediná, na koho si lidé dneska vzpomenou. Ještě možná na Sámera Issu, který je v bulváru jako doma, a na Šárku Vaňkovou, která se znovu zviditelnila díky vztahu s Danielem Hůlkou. Sem tam se v novinách objeví Petr Bende a Vlasta Horváth, ale jakou hudbu přesně dělají, už ví málokdo. A dál? Jména Tomáš Savka, Standa Dolínek, Michal Hudček, Michael Foret, David Spilka, Bára Zemanová nebo Leona Černá už má v paměti málokdo. Proto mě nedávno hodně pobavila Míša Nosková (víte, o koho jde?). Prohlásila, že má problém najít partnera, protože je těžké potkat chlapa, který si „nesedne na zadek z toho, že je Míša Nosková“. Já se ptala pěti kluků okolo třicítky, zda jim to jméno něco říká, a nevzpomněl si ani jediný… Tak uvidíme, co nám ta nová, „federální“ SuperStar přinese. Budete se dívat?

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Rozervaná Penélope Cruz

Vztah mezi filmovou kráskou Penélope Cruz (35) a španělským režisérem Pedrem Almodóvarem připomíná nádherný milostný příběh.

Akční letáky