Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Caitlyn Jenner je konečně šťastná: Její proměna je dokonalá!

Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (22)

Klan Kardashian-Jennerů je dravý. Za pohádkové jmění a slávu platí absolutní ztrátou soukromí. A tak ani proměna hlavy rodiny Bruce Jennera v Caitlyn neproběhla v tichosti.

Caitlyn Jenner si svou ženskou schránku neužívá dlouho, ale teprve od roku 2015, kdy za velkého mediálního zájmu podstoupila operativní změnu pohlaví. Narodila se v roce 1965 jako Bruce Jenner.

Podle plánu

Vyzkoušel si několik sportů, než nadobro zakotvil u atletiky a stal se jedním z nejlepších. Na olympiádě v Mnichově v roce 1972 skončil desátý, o čtyři roky později si z Montrealu odvážel zlato. Tím ale jeho sportovní kariéra skončila a prostor dostal osobní život. S Christie Crownover i Lindou Thompson má po dvou dětech, ale manželství neměla dlouhého trvání.

Tah na branku

Přes dvacet let žil s Kris Jenner, matkou čtyř dětí, kterou si bral už po pětiměsíční známosti. Po svatbě rozšířili rodinu o dcery Kendall a Kylie a začal hon za slávou a hollywoodskou smetánkou. Mise byla brzy splněna. Díky kontroverzní reality show Keeping Up With The Kardashians, v níž přizvali kamery k rodinným hádkám i k porodu, se pomalu vyšplhali na vrchol. Každý člen rodiny má svůj byznys a je aktivní na sociálních sítích, kde ze svého soukromí sdílí víc, než je vhodné. Ale proč měnit osvědčenou taktiku, když se zlaťáky kutálí. Tím nejlepším příkladem, jak draví umí být, je Kylie Jenner, která byla v roce 2018 vyhlášena nejmladší dolarovou miliardářkou (a svého jmění dosáhla svépomocí).

Tohle nejsem já

Před pár lety začala hlava rodinného klanu pociťovat diskomfort ve svém vlastním těle. Pro smrtelníky to byl šok, ale tyhle holky ví, kde je podnikatelský potenciál a svého tátu podporovaly ze všech sil. Proměna trvala roky, byla intenzivní a s občasnými zádrhely, ale Caitlyn, jak si Bruce začal říkat, se neostýchala mnohokrát vystoupit v televizi a do detailu popsat své pocity nebo se rozpovídat o účincích hormonů. Respekt k odhodlání Caitlyn vyjádřil i časopis Vanity Fair, který si ji vybral na svou titulní stranu.

Caitlyn Jenner sice zkrachovalo i třetí manželství, ale získala nové Já, ve kterém je už na první pohled skutečně šťastná. Vitální šedesátnice podporuje transexuály a organizace bojující proti diskriminaci menšin. Je vděčná za svou rodinu, žije čilým společenským životem a zažívá novou lásku s o dvě generace mladší Sophii Hutchins.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky