Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Z červeného koberce: Kdo ukázal nejvíc nahé kůže?

Z červeného koberce: Kdo ukázal nejvíc nahé kůže?
Z červeného koberce: Kdo ukázal nejvíc nahé kůže?
Zdroj: E! Entertainment Television
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Z neděle na pondělí jsme byli svědky nezapomenutelné přehlídky populárních hvězd hudebního světa. Červený koberec se tentokrát rozvinul v MGM Grand aréně v Las Vegas při příležitosti letošního udělování hudebních ocenění amerického magazínu Billboard.

Ocenění Billboard 2015 oslavuje ty nejpopulárnější hudební umělce a songy. Letos nesměly chybět hvězdy jako Taylor Swift, která si odnesla nejvíce – 8 ocenění, Britney Spears, Iggy Azalea, která získala 3 ocenění, Nick Jonas, One Direction, kteří si do sbírky přidali ocenění za nejlepší kapelu, Nicki Minaj a mnoho dalších.

Díky E! kamerám rozmístěným po červeném koberci a přímému přenosu s moderátory Giulianou Rancic a Terrencem Jenkinsem neunikly fanouškům žádné překvapivé momenty, ani stylové a módní detaily.

Zmeškali jste v neděli v noci promenádu na červeném koberci? Nevadí, exkluzivně na E! se můžete podívat v následujících dnech na opakování pořadu E! Živě z červeného koberce: Hudební ocenění Billboard 2015.

O E!

E! je jedinečný televizní program, který přináší nejčerstvější zprávy ze světa celebrit, glamour a styl hvězd, pravdivé příběhy z Hollywoodu či seriály, které diváky nadchnou i překvapí. V jeho programovém schématu mohou diváci nalézt celosvětově úspěšné show jako například Držte krok s Kardashians, House of DVF, Zpackané operace nebo RichKids of Beverly Hills.

Televizní program E! nabízí vždy jako první exkluzivní reality show, nejnovější informace o celebritách a zábavě v pořadu E!News a také živé přenosy z červeného koberce během udílení cen - Oskarů, Emmy, Grammy, Fashion Weeku v New Yorku a mnoho dalších.

E! vysílá 24/7 v českém a anglickém jazyce (60/40), bez reklam. Televizní kanál E! je dostupný v ČR v nabídce O2 TV a satelitní televize Skylink. V září 2014 byla spuštěna lokální facebooková stránka: https://www.facebook.com/eonlineczsk

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky