Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Sestra Simony Krainové zastavila čas: Při společném focení zastínila modelku

Yvona Maléřová a Simona Krainová
Yvona Maléřová a Simona Krainová
Zdroj: Profimedia
Yvona Maléřová a Simona Krainová

Po boku Simony Krainové se v posledních letech začala objevovat její starší sestra Yvona. Ta prošla razantní proměnou vzhledu. Půvabná účetní z Havířova si řekla, že na sobě zapracuje a vzala to opravdu se vším všudy. Yvona propadla pravidelnému sportu a nyní se chlubí tělem dvacítky.   

Simona sport v lásce příliš nikdy neměla, pravidelným běhaním se nechala inspirovat až svou sestrou. Obě krásné, opálené blondýnky se svými sportovními výkony pravidelně chlubí na sociálních sítích. 

Babička v kondici

Sympatická ostravačka je už dokonce babičkou. Věk padesát pět let by jí ovšem málokdo hádal. Při nedávném focení si ji slavnější Simona přizvala na pomoc a ukázalo se, že Yvona má ještě více vysportovanou postavu než modelka. Není to ovšem tak dávno, co ještě Yvona měla nějaké to kilo navíc. Za vše může razantní změna životního stylu. Byly doby, kdy spolu sestry vymetaly večírky, nyní spolu sportují. 

Zásah lékařů

Yvona přiznala, že si k dokonalé postavě pomohla liposukcí ve vyhlášeném salonu celebrit. Stejný salon navštěvuje i Simona, která mu už několik let dělá reklamu. Ani Maléřové není svět influencerů cizí, díky své perfektní proměně má řadu spoluprací a tisíce sledujících na Instagramu i ona. „Přestala jsem si zdůvodňovat své neúspěchy a vymýšlet si důvody, proč pro to, co chci, neudělám víc, případně vůbec něco. Prostě jsem si stanovila cíl a šla za ním bez kompromisů. Navíc jsem měla kolem sebe lidi, kteří mě inspirovali tak, jako já dnes inspiruji své fanoušky na Instagramu. Naučili mě milovat sport a co to vůbec znamená pevná vůle,“ nechala se slyšet na svých sociálních sítích. Obě sestry jsou pro své fanoušky velkou inspirací. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky