Kromě toho, že Yvettu Kornovou Tomáš Magnusek znovu objevil pro svět filmu, stal se také jejím prostředníkem, skrze kterého většinou komunikuje se světem. “My jsme se tak domluvili, že jí v tomhle trochu pomůžu. Myslím, že až se třeba objeví na nějaké premiéře, ráda si bude povídat o herectví, ale o životě jako takovém se jí už moc povídat nechce. Její minulost je uzavřená kapitola,” vysvětlil známý režisér pro Kafe.cz.

“Yvetta si skutečně prožila děsivé věci. Před svým prvním manželem se například musela schovávat ve sklepě, jejich vztah byl velmi složitý,” vysvětlil Tomáš Magnusek, proč se herečka rozhodla po svatbě začít používat příjmení svého manžela, novináře Josefa Petrů.

Její první manželství totiž dopadlo velmi neslavně. Její bývalý muž Honza byl totiž člověkem, po jehož boku se Yvetta Kornová propadla do drogové závislosti a jejich soužití bylo velmi třaskavé. Posléze jim úřady odebraly všechny tři společné děti - Terezu, Kateřinu a Jana, které poté vychovávala babička a Yvettina sestra Tamara. Pár posléze podstoupil odvykací léčbu, nakonec jim ale láska nevydržela.

Společné děti mít manželé Petrů nebudou

Po boku nového muže snad Yvetta Kornová najde vytoužený klid. “Svatba byla velmi skromná, ale krásná a jsem rád, že jsem je mohl oddat,” sdělil Tomáš Magnusek a dodal, že se na následné veselici hojně vtipkovalo na téma společných dětí. “To by ale jednak nešlo, jednak jejich děti jsou teď hlavně jejich zvířata,” dodal s úsměvem režisér, který se díky své funkci radního v Náchodě mohl zhostit role oddávajícího.

Nový muž Yvetty Kornové, Která se nyní jmenuje Yvetta Marie Petrů, je bývalý novinář Josef Petrů, který při své novomanželce stál dlouhé roky. Zamilovaný do ní byl již před třiceti lety a pomáhal také vydat její životopisnou knihu, ve které se vypsala ze své těžké minulosti.

“Ač se Yvetta chtěla podruhé provdat až v sedmdesáti, požádal jsem ji o ruku 27. listopadu 2021 s krátkým veršem a svou fotografií z jednoho roku života, pořízenou v archaickém kočárku na dvoře mého rodného domu v Červeném Kostelci,” prozradil Josef Petrů pro web Prima Ženy a prozradil, že i po třech dekádách si se svou paní stále vyká.

Související články