Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Yvettu Blanarovičovou okradli v nemocnici. O pomoc poprosila fanoušky

Ywetta Blanarovičová
Ywetta Blanarovičová
Zdroj: Profimedia

Yvetta Blanarovičová zdraví nerada podceňuje, a tak se vydala do nemocnice na vyšetření. Po jeho skončení byla pořádně v šoku. Byla totiž okradena o to nejcennější…

Blanarovičová sice vypadá na dvacet, ale dvacet už jí není. Za tři roky jí bude šedesát, a tak je načase se o sebe začít starat. Vzhledem k tomu, že trpěla jistými zdravotními problémy, vydala se do nemocnice na vyšetření.

„Místo dortu, infuze do žíly. Místo koncertu na Lipně, lůžko. A všechno je během vteřiny naruby. A to jsem chtěla slavit,“ svěřila se fanouškům na Instagramu, jak tráví svůj narozeninový den. „Držím palečky, ať jsi co nejdříve zase fit,“ popřála jí kamarádka Lucie Borhyová.

Yvetta skončila v nemocnici

„Luci, je to jak naschvál, vteřina a všechno je jinak, ale příští týden po sedmi měsících mám hrát, tak na to

jeviště vylezu i po čtyrech,“ odvětila jí Blanarovičová. „Už budeš zase jako rybička, neboj. Teď nabereš sílu a budeš ještě k tomu v nejlepší formě,“ popřála jí moderátorka.

Jedinou starostí Blanarovičové ale není jen její zdraví, ale i to, kam zmizel její drahocenný šperk. Po vyšetření se po něm slehla zem.

„Ten šperk, který mám na krku, si někdo vypůjčil, když jsem byla na magnetické rezonanci. Má mé iniciály, je z bílého zlata a uprostřed má diamant, takže pokud byste ho někde viděli v zastavárně nebo jinde, prosím, dejte mi vědět. Děkuji,“ napsala zpěvačka na sociální síť. Má pro nic zjevně velký význam a navíc je opravdu drahý.

V nemocnici byla okradena

„Je to smutný a navíc, ten hotentot vůbec netuší,“ konstatovala. „Hlavně, ať se mi vrátí,“ smutní stále Yvetta. „Asi bych to řešila s tím, kdo mě na tu rezonanci přijal a chtěla upozornit pacienty přede mnou a po mně,“ radila jí jedna z fanynek.

„Yvettko, určitě se najde, dotyčný by se měl stydět, štěstí by mu jistě nepřinesl,“ píší jí. Kromě brzkého nalezení šperku jí také hodně lichotí. Vypadá to totiž, že Blanarovičová zastavila čas a všichni chtějí vědět, jak to dělá.

„Nevím, čím to je. V každém případě si myslím, že kouzlo je v bylinkách. Mám jich tolik, že si je suším a vystačím s nimi celou zimu. Dělám si i vlastní vegety. Je důležité mít věci bez pesticidů a jiných hnusů,“ řekla herečka webu super.cz.

„Je skvělé si doma něco vypěstovat a mít z toho dobrý pocit. Já si myslím, že je to hlavně o hlavě," řekla Blanarovičová, který vypadá snad lépe než zamlada. Mezi další její triky patří mazat se arganovým olejem, na který tahle krasavice nedá dopustit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky