Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Influencerka požadovala dovolenou zdarma, odpověď hoteliéra ji šokovala!

Zdroj: Youtube
Prohlédněte si všechny fotografie (7)

Influencerka Elle Darby zkusila štěstí a napsala si o ubytování zdarma. Místo penězi chtěla platit reklamou na svém účtu na sociálních sítích. Bohužel pro ni se nesetkala s pochopením.

Influenceři jsou na jedné straně nevyčerpatelným zdrojem inspirace v módě, cestování, stravování, kosmetice nebo osobnostním rozvoji, na straně druhé se setkávají s nepochopením a osočováním. Pro ty, kteří jsou nastavení na osmihodinovou pracovní dobu a neumí se podřídit tempu doby, je přivýdělek nebo rovnou životní styl pramenící z podpory na sociálních sítí trnem v oku. Všechno má ale své meze a i odmítnutí spolupráce se dá vyřešit slušně.

Vyšší level

Elle Darby má na Youtube i Instagramu slušnou základnu fanoušků, která čítá několik desítek tisíc uživatelů. Její videa mají velký vliv, a tak se rozhodla spojit příjemné s užitečným. Na den svatého Valentýna naplánovala prodloužený víkend v Dublinu se svým přítelem a vybrala si hotel Charleville Lodge. Napsala obsáhlý e-mail, kde vysvětlila, že by sice byla ráda ubytovaná zadarmo, ale detailně by svůj pobyt dokumentovala a odměnou by tak majiteli byla jedinečná reklama a autentické promo.

Vlažný začátek

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Urážlivé omáčky nebudeme přepisovat, ale některé úryvky stojí za to!

"Váš e-mail postrádá důstojnost. Jak bych měl svým zaměstnancům vysvětlit, že jste tu ubytovaní zadarmo. Co by na to řekla recepční, číšníci, kuchaři, pokojské a uklízečky? Mám je odkázat na vaše dojemné video? Jsme také aktivní na sociálních sítích. Na Facebooku máme přes 180 tisíc fanoušků a hodně velkou podporu na Snapchatu, Instagramu i Twitteru, ale ani ve snu by mě nenapadlo žádat o ubytování zdarma. Pokud nějaký hotel na základě přidrzlého e-mailu věří, že mu dokážete sledovaností vašich stránek účet splatit, je to váš boj. Ozvěte se, až budete mít skutečnou práci a ambice platit penězi!"

Kdyby právě tady Paul Stenson skončil (ne že by nestačila záporná odpověď o dvou větách), dalo by se odmítnutí přejít. Ale on si drzost dívky nenechal líbit a pokračoval.

Vtip nebo léčba šokem?

Majitel hotelu a kavárny začal rozebírat, že ve vysoušečích vlasů jsou výbušniny a vstup je zakázán veganům a fanouškům Eda Sheerana. Zmiňoval smrt i rakovinu, ale stále se hájí tím, že sociální sítě jsou unikátním místem pro zábavu a nadsázku. Drsným způsobem tak dává najevo, co si o influencerech myslí.

Elle se zhroutila a dobrá polovina uživatelů stojí za ní. Jsou to ti, kteří berou působení na sítích možná až příliš vážně. Ti druzí přeběhli k dublinskému majiteli hotelu a tleskají jeho nebojácnosti.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky