Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Monika Absolonová po rozchodu: Přiznala, jak to má s muži

Monika Absolonová
Monika Absolonová
Zdroj: Profimedia
Monika Absolonová

Sympatická zpěvačka je už půl roku bez partnera. Přitom má kolem sebe jistě spoustu nápadníků, kteří by o ni měli zájem. Je Monika Absolonová už připravená znovu otevřít svoje srdce a navázat nový vztah?

Letos na jaře zpěvačka opustila bývalého hokejistu a trenéra Tomáše Hornu, se kterým má dva syny. Přesně na prvního máje, kdy si lidé vyznávají lásku, fanouškům nečekaně oznámila, že jejich dlouholetý vztah je u konce. Příspěvek doplnila fotografií, na které drží v náruči svoje děti.

Nikdo nevěděl o problémech

Do té doby nikdo pořádně netušil, že by mezi partnery mohlo být něco v nepořádku. Monika na sociální sítě totiž přidávála fotografie, které ukazovaly rodinné štěstí a pohodu. 

Na druhou stranu ale nešlo přehlédnout, že zpěvačka v posledních měsících až podezřele často měnila svoje účesy. Nejdříve se vrátila k blond barvě a pak se nechala ostříhat úplně na krátko. Jakmile žena experimentuje se svým vzhledem, pak za tím většinou stojí nějaký muž.

Hned po rozchodu zpěvačka trochu neplánovaně zhubla. Podařilo se jí shodit krásných sedmnáct kilo, díky čemuž si začala kupovat velikost oblečení 36. Není proto divu, že má kolem sebe spoustu nadšených ctitelů, kteří si všimli její proměny. 

Dostává pozvánky na kafe

Absolnová připustila, že k ní domů občas zajdou kamarádi, se kterými si dá skleničku vína. Dokonce už dostala několik pozvánek na kafe, i když ani jednu z nich zatím nevyužila. "Na večeři v restauraci jsem za tu dobu, co jsem sama, byla jednou, a to s mojí kamarádkou," upřesnila zpěvačka pro deník Blesk.

"Na vztah teď opravdu nepomýšlím," pokračovala Monika. "Nedovedu si představit, že bych někoho přivedla domů a klukům ho představila jako nového strejdu, to fakt ne," dodala Absolonová. Ta si zřejmě zatím užívá nově nabyté svobody. Uvidíme tedy, kdy bude připravená začít znovu randit.

Na novou lásku se ještě necítí, přesto má už teď spoustu ctitelů. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky