Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Nejšílenější slavné vztahy: Útok holí, vyražené zuby, ponížení s protézou

Mel Gibson, Madonna a Amber Heard.
Mel Gibson, Madonna a Amber Heard.
Zdroj: Profimedia.cz a Archiv
Mel Gibson, Madonna a Amber Heard.

Když skutečná láska mizí, partneři jsou často na kordy! Podívejte se na sedmičku párů, které se rozpadly tím nejhorším možným způsobem.

TIGER WOODS & ELIN NORDEGREN

Tajemství o odporném druhém životě golfové superstar Tigera Woodse explodovalo v roce 2009, když ho jeho manželka Elin Nordegren údajně pronásledovala s golfovou holí poté, co přišla na jeho poměr s Rachel Uchitel.

Tiger tehdy skočil do svého Cadillac SUV a ve snaze rychle uniknout razil hydrant, narazil do stromu a zničil a živý plot. Rachel přitom byla jen jednou z mnoha žen, se kterými golfista spal, díky čemuž Woods nakonec skončil na léčení ze závislosti na sexu. Elin získala získala o rok později při rozvodu 100 milionů dolarů.

JOHNNY DEPP & AMBER HEARD

Hollywoodský bouřlivák Johnny Depp poznal herečku Amber Heardovou při natáčení Rumového deníku v roce 2011. Herec kvůli Amber opustil svou manželku Vanesu Paradis a rozvedl. S Heard se vzali v roce 2015, ale pohádka brzy změnila v nefalšovaný thriller. Bisexualní Amber si prý uvědomila, že „nechce omezit sex jen na Johnnyho,“ Daily Mail tvrdí, že Depp herečku obvinil minimálně ze sexu s Jamesem Francem.

V roce 2016 došlo k rozvodu, herečka požádala i o dočasný zákaz příblížení, přičemž tvrdila, že Johnny Depp je násilný a neustále zfetovaný. I přes dohodu o rozvodu se expartneři pořád hádají. 57letý Johnny herečku žaluje pro pomluvu a tvrdí, že má důkazy, že ve skutečnosti Amber napadala jeho! Oba vehementně vzájemná tvrzení o zneužívání popírají.

SANDRA BULLOCK & JESSE JAMES

Populární Sandra Bullock si našla svého manžela, tetovaného drsňáka Jesseho Jamese, v roce 2010, když dostala Oscara za film Zrození šampiona.

Manželství se rozpadlo po necelém roce, když Sandra přišla na to, že James měl dlouhodobý poměr s potetovanou modelkou Michelle „Bombshell“ McGee. A nešlo o jediné ponížení!

Sukničkář James údajně vedl dvojí život a v nepřítomnosti Sandy si užíval se striptérkami! Bullock může utěšovat alespoň to, že mu při rozvodu nemusela nic platit.

PAUL McCARTNEY & HEATHER MILLS

Druhá manželka Paula McCartneyho, Heather Mills, prohlásila, že je násilný, neustále nepříjemný, nadměrně pil a pořezal jí ruku rozbitou sklenicí na víno. Také prý nechtěl Heather nechat kojit malou dceru Beatrice, protože řekl: „Máš nemocná prsa. “

Jednonohá modelka také tvrdila, že jí zpěvák schoval umělou nohu a nutil ji plazit se po domě. Paul, hvězda skupiny Beatles, popřel její obvinění a kontroval tvrzením, že ho urážela, byla chorobně žárlivá a neustále lhala.

Soudkyně nakonec Heather při rozvodu přiznala 48 milionů dolarů, tedy asi pětinu tehdejšího jmění legendárního muzikanta.

MEL GIBSON & OKSANA GRIGORIEVA

Hvězdný Mel Gibson a ruská zpěvačka Oksana Grigorieva se dali dohromady v roce 2009, dva týdny poté, co se herec rozvedl s manželkou Robyn. V říjnu se pak páru narodilo dítě, ale tím asi vše dobré skončilo. Během několika měsíců se jejich cesty rozešly.

Oksana obvinila Mela, že ji praštil do obličeje, a vyhrožoval, že ji zabije. Herec přiznal, že Oksanu udeřil, aby zabránil tomu, že něco udělá jejich dítěti. V roce 2011 se dohodli na střídavé péči, Oksana vysoudila dům a 750 000 tisíc dolarů. O půl milionu ale přišla v roce 2016, když porušila jejich dohodu o mlčenlivosti.

MADONNA & SEAN PENN

Manželství popové královny Madonny a Seana Penna z roku 1985 bylo horskou dráhou lásky a násilí. V roce 1987 Sean udeřil autorku hitu Material baseballovou pálkou do hlavy. Zpěvačka odmítla podat obvinění a vše se tak pro ni ještě zhoršilo.

Podle policejní zprávy Sean svázala Madonnu na židli provazem a údajně ji zbil, než odešel na hodiny pryč, aby si koupil alkohol, a pak ji nadále terorizoval, když se vrátil. Madonna nakonec utekla, ale poslala na něj policii. Herec se nakonec k přestupku přiznal.

ANGELINA JOLIE & BILLY BOB THORNTON

Když se v roce 2000 Billy Bob Thornton tajně oženil za Angelinu Jolie v Las Vegas, zapomněl sdělit to jaksi sdělit své tehdejší snoubence Lauře Dernové! „Opustila jsem na chvíli náš domov, abych pracovala na filmu, a můj přítel se oženil. Už jsem o něm nikdy neslyšel,“ řekla Laura.

Novomanželé přitahovali pozornost po celém světě svým extravagantním chováním, nosili třeba na krku lahvičky krve toho druhého jako náhrdelníky. Billy Bob dokonce nosil Angelenino růžové spodní prádlo, aby mu nechyběla. „Měl jsem rád, když jsem jí měl blízko,“ komentoval to. Vydrželi spolu tři roky.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky