Pro Štefana byl koncert jiný hlavně v tom, že vždy seděla v hledišti obrovské haly Hana. Nyní byl na velkou trému sám. Od smrti Zagorové uplynulo šest měsíců.

Premiéra bez Hanky

„Je to moje první O2 arena a nebudu mít v hledišti ani Hanku, která mi vždycky všude držela palce. Původně na koncertě měla vystoupit jako můj host, osud tomu chtěl ale jinak. A tak jsem koncert věnoval Haničce a rozhodl se, že celý blok bude patřit jenom jí,” přiblížil pro Blesk Margita. Operní pěvec našel přeci jen způsob, jak milovanou Haničku písničku do show dostat, zpěvačka se objevovala na archivních videiích na obrazovkách v hale. „Jeden z nás začne píseň zpívat a nikoho nenapadne, že najednou se objeví ten druhý a přidá se. Moc se na to těším,” prozradil detaily vzpomínkového koncertu.

Hanka a Štefan chystali koncert s názvem Konečně společně už od roku 2020. Do jejich plánů nejprve zasáhla pandemie a později špatný zdravotní stav zpěvačky. K dlouho připravovanému koncertu bohužel už nedošlo.

Hvězdní diváci

Koncert si nenechala ujít celá řada známých osobností. Dorazila například moderátorka televizních novin a dlouholetá přítelkyně Zagorové a Margity Lucie Borhyová s rodinou. Mezi dalšími hvězdami se objevil hudebník Petr Malásek a Standa Hložek.

Jedna práce za druhou

Po smrti milované Hanky se Štefan nezastavil. Nejprve účinkoval ve Washingtonu v představení Elektra a po návratu do České republiky se účastnil jednoho koncertu za druhým. Objevil se například i jako host na show Leoše Mareše.

Související články