Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Vždy elegantní vévodkyně Kate. V čem opustí nemocnici tentokrát?

Proč byla vévodkyně Kate poprvé v modré a podruhé měla podpatky, a v čem opustí porodnici potřetí?
Proč byla vévodkyně Kate poprvé v modré a podruhé měla podpatky, a v čem opustí porodnici potřetí?
Zdroj: Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (15)

Poprvé vypadala vévodkyně Kate trochu jako usedlá starší dáma, podruhé měla nečekaně podpatky. Své třetí dítě by měla na svět přivést prakticky každým dnem. 1. dubna absolvovala své poslední veřejné vystoupení před porodem, kdy s královskou rodinou oslavila Velikonoce. Teď už se v bezpečí svého bytu o jednadvaceti pokojích v Dianině bývalém domově v Kensingtonském paláci, připravuje na porod. Jak už bylo řečeno a jak také téměř celý svět ví, půjde o třetího potomka prince Williama a jeho ženy. V čem opustí Kate porodnici potřetí?

V červenci v roce 2013 se manželům narodil prvorozený George, kterého Kate přivedla na svět v londýnské nemocnici St. Mary. A za 21 měsíců v roce 2015 zde porodila také dceru Charlotte. Není jistě překvapením, že právě v této nemocnici v roce 1982 porodila princezna Diana svého prvorozeného syna Williama a později i Harryho. V té době to byla radikální volba - neporodit dítě v královské rezidenci. U porodu byl tenkrát poprvé i otec princ Charles a samozřejmě u porodů svých dětí byl i William.

Jak je v Anglii zvykem, porodnici Kate v obou případech opouštěla už několik hodin po porodu. A nezvolila k tomu zadní vchod, nýbrž se i s Williamem po svém boku hrdě ukázala světu. V prvním případě nesla miminko v náručí, v druhém případě nesl William dceru v autosedačce.

Důležitou roli měl také vzhled vévodkyně, která neponechala nic náhodě. Po porodu syna George si oblékla světle modré šaty a uctila tak památku své potencionální tchyně, Lady Diany, která kdysi v podobných šatech opouštěla porodnici v náručí s malým Williamem. Po druhém porodu Kate oblékla pohodlné žluté šaty od Jenny Packham, ale neodpustila si nazout boty na podpatku, které jí dodaly šmrnc.

O to, aby už pár hodin po porodu mohla Kate předstoupit před fotografy, se samozřejmě postaral tým lidí. Kadeřnice Amanda Cook Tucker byla povolaná vévodkyni upravit vlasy po prvním i druhém porodu. Make-up si Kate dělá pravidelně sama, což jí podle odborníků škodí, ale to je na jinou debatu. V případě představení svých novorozených dětí alespoň ubrala na výrazných černých linkách, kterými si s oblibou rámuje oči. Přirozenou manikúru si budoucí rodička nechala udělat už pár dní před porody. O celkový vzhled Kate se v den porodu starala její osobní asistentka Natasha Archer, která je zodpovědná za to, že její nadřízená bude vždy vypadat bezchybně a to platí i o době těsně po porodu. Natasha Archer také poradila Kate v druhém případě vyměnit pohodlné boty na klínku za podpatky, které jsou mnohem více šik. 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky