Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co dnes dělá Vladko Dobrovodský z Vyvolených: Žije v cizině a zpět se nechystá

Vladko Dobrovodský
Vladko Dobrovodský
Zdroj: Profimedia

Vladko Dobrovodský byl jeden z nejvýraznějších soutěžících v reality show Vyvolení. V roce 2005 a 2013 se stal vítězem a odnesl si domů miliony. Od té doby se po něm slehla zem. Co dnes dělá?

Vladko Dobrovodský se stal vítězem reality show Vyvolení, kdy bylo 15 lidí uzavřeno v jedné vile. Diváci ho posílali dál, a to dokonce ve dvou řadách. V roce 2005 a v roce 2013. Nejspíše za to mohly jeho emotivní výlevy, které veřejnost bavily.

Co dělá temperamentní Vladko dnes? „Jsem od vás přes dva a půl tisíce kilometrů. V Česku nežiju už strašně dlouho let, nevím, co se tam vůbec děje. Jen občas zajedu za matkou, jinak se v Česku už vůbec nepohybuju,“ svěřil se Vladko webu eXtra.cz.

K soutěži se vracet nehodlá a nechce se o ní ani bavit. „Už jsem dávno jinde, nezlobte se. Soutěž skončila před sedmi lety, já byl u nás ještě necelé dva roky, potom jsem se odstěhoval,“ pokračovat Vladko, který se dříve živil jako kuchař.

Vladko s bývalým přítelem Romanem

Nikdo netuší, co dělá v zahraniční. Ať je to cokoli, s vydělanými penězi zachází rozvážně. „Jinak jsem na peníze opatrný, takže se nemůže stát, že by ze mě někdo vymámil podvodně peníze,“ tvrdí nejznámější soutěžící.

Důvodem k odstěhování z České republiky mohl být spor s rodinou. Vladko dříve skrze obrazovku zaútočil na své sourozence, že ho obrali o výhru z první řady. To oni razantně popírají.

„Zčásti splatil dluhy za byt, v řádu statisíců. A zbývající miliony prošustroval. Když se vrátil z Vily, měl pocit, že je velká hvězda, a žil v oparu slávy. Drahé večeře a výlety... Peníze se rychle rozkutálely,“ prozradil Blesku bratr Mirek o Vladkovi.

S Vladkem a svou matkou už se setkat nikdy nechce. „Jednou jsem to zkusil a dodnes toho lituji. Veškeré jádro problému je matka. Už během školních let jsem si na vše musel vydělat sám, po narození sestry a bratra jsem se o ně staral. Proto jsem v sedmnácti odešel z domova a udělal vše pro to, abych žil jinak. Už devatenáct let pracuji jako hasič a ani jeden den jsem nebyl nezaměstnaný,“ popisuje těžké dětství.

Vladko s matkou

„Po první řadě VyVolených mě kontaktovala matka s tím, že Vladko šílí a psychicky se zhroutil, abych přišel a pomohl mu, dal ho trochu dohromady. Tenkrát jsem jel, ale ani tak se mezi námi nic nezměnilo. Hodně jim pomohla sestra Eva,“ konstatuje Mirek.

„Ona jediná pracovala a držela celou domácnost. Nebýt jí, taky by dávno skončili na ulici! Když pak odjel, tak se mu starala o vše,“ pokračuje.

„Vladko se chová k lidem krásně, dokud ho poslouchají a kývou na jeho názory. V momentě, kdy přestanou, je odkopne jako špinavý hadr,“ dodává Mirek, který žije úplně jiný život.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky