Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jak žijí vyvolení domácí mazlíčci a veselí pobočníci u královského dvora

Prince George a pes Lupo
Prince George a pes Lupo
Zdroj: Pinterest
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Psi mají v královských palácích nezastupitelné místo a výhody, o kterých si ostatní mohou nechat zdát. Vybrané jídlo, vlastní služebnictvo i společnost těch nejpovolanějších.

Princ William a vévodkyně Kate

Následník trůnu si se svou vyvolenou pořídil veselého psíka, který je doprovází na dovolené i méně formální nebo sportovní akce a je nedílnou součástí rodinné pohody. Lupo se objevil i na oficiálních fotografiích, které William s Kate uveřejnili pár týdnů po narození prince George. Ten se psem tráví každou volnou chvíli. Rád by ke hrám přizval i babiččiny mazlíčky, ale ta se o ně dělí nerada.

Camilla, vévodkyně z Cornwallu

Byly doby, kdy se nástupkyně princezny Diany, kterou britský lid miloval, netěšila velké oblibě. A tak jí společnost dělali dva malí psí rošťáci. Princ Charles jim ale na chuť nikdy nepřišel a radši tráví čas s koňmi. Právě ti jsou u dvora velmi oblíbení a téměř každý člen rodiny včetně samotné královny si umí koně osedlat a často se alespoň na poloprofesionální úrovni věnuje jezdectví.

Markéta II., dánská královna

Stále usměvavé královně dělají společnost jezevčíci. Rasa, která je nechvalně známá svou agresivní povahou a v mžiku se jim můžete znelíbit, se těší u dvora velké oblibě. Ve chvíli, kdy královský ratlík pokousal člena královské stráže, volali občané po jeho utracení. Jezevčík ale vyvázl jen s pokáráním.

Norský princ Haakon a princezna Mette-Marit

Kříženec labradora a pudla je už dlouhé roky členem královské rodiny. Snad i proto, že jeho srst nezhoršuje nastávající královně dýchací potíže. Milly Kakao se na veřejnosti chová rezervovaně a do puntíku dodržuje psí královský protokol. Nedávno se na sociálních sítí Mette-Marit pochlubila devítinásobným přírůstkem, a tak mají v Norsku o zábavu postaráno.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky