Lucie z Výměny manželek, která se proslavila houskovým knedlíkem bez housek, budí pozornost také svým, decentně řečeno, italským manželstvím. Za současného muže Michala Navrátila se provdala krátce po odvysílání “její” epizody. Opustila kvůli němu bývalého muže Standu, se kterým do Výměny šla. 

Od té doby to s ní jde od desíti k pěti. Poté, co začala žít s Navrátilem, který je její spolužák z dětství a krom toho také odsouzený vrah propuštěný z vězení, jí byly odebrány zbývající děti (některé z jejích osmi potomků totiž již nějakou dobu vychovávají jejich otcové) a velká láska se postupně začala měnit ve velkou nenávist.

Z obrazovek do vězení

Dvojice stále častěji sklouzla ke konfliktům, nedařilo se jí finančně a jejich vztah procházel těžkou krizí. Kromě toho ještě loni na jaře Lucie skončila na 55 dní za mřížemi za nebezpečné vyhrožování. 

Nějakou dobu poté promluvila Lucie, které dnes již nikdo neřekne jinak, než “paní Vrahová”, o údajném sexuálním zneužívání, kterého se měl její manžel dopustit na jedné z jejích dcer. “Státní zástupce dal v tomto případu za pravdu mé advokátce a jde to ke krajskému soudu. Je to pedofil, vrah a feťák,” sdělila nyní hvězda reality show redakci serveru Expres.cz.

To ovšem není podle všeho jediný vroubek, který Michal Navrátil u své manželky nyní má. Redakci Expres.cz totiž také prozradila, že ji měl její manžel na počátku tohoto roku napadnout. “Mám strach, že by mne byl schopen zabít. Když je v nervech, tak má v očích smrt. 5. ledna mi držel nůž u hrudníku. Druhý den došlo k hádce, protože zase žárlil. Hodil mě na kuchyňskou linku. Skončila jsem s tržnou ránou v nemocnici a museli mi šít hlavu,“ svěřila se Lucie, podle které je hlavní příčinou jejich neshod Michalova žárlivost.

S manželem prý definitivně skončila

"Co jsem se vrátila z vězení, tak to mezi námi fungovalo jen pár měsíců. Začal ale pak žárlit a myslel si, že ho podvádím. Já ho tedy podvedla, ale to bylo už před třemi lety. On mi pak dělal samé naschvály a posílal holkám nahé fotky. Není to normální člověk,“ popsala svůj pohled na manžela nešťastná žena. 

Není proto divu, že pro ni Michal již prakticky přestal existovat. “Aktuálně jsem u mých kamarádů a nechci ho už vidět. On mě i přes zákaz nahání a vyhrožuje mi. Zjistil si, kde jsem a kontaktoval i mé děti, se kterými nemá být kontaktu. Už se k němu nechci vrátit, nefungovalo by to,” řekla Lucie rozhodně.

Související články