Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Ušmudlaná Výměna manželek: Děti nejsou zvyklé čistit si zuby, rodiče také ne

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

Dvacetiletá maminka Tereza to ve své náhradní domácnosti nebude mít v nové epizodě Výměny manželek vůbec jednoduché. Kromě všudypřítomného nepořádku ji velmi zarazí také hygienické návyky její prozatímní rodiny. Dozví se totiž, že děti vůbec nejsou zvyklé čistit si zuby a jejich rodiče jsou na tom podobně. 

V nové epizodě Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou, která žije ve vesničce Svitávka, a to Bětkou (32), Rosťou (41), Verunkou (3), Sofií (10) a Patrikem (12). Partneři jsou spolu 13 let, ale svatba se ještě nekonala. Chtějí si zkusit, jak to bude vypadat, když se na deset dní rozdělí. Bětku mrzí, že s ní partner nekomunikuje a že jí všechno haní.

Na druhé straně se představí Tereza (20), Filip (23), Jiřík (2,5) a Eliška (půl roku), kteří žijí v Dubenči. Tereza chce, aby Jirka pochopil, že sice neumí vařit, ale kdyby ji opustil, pokazí si život, protože ona je pro něho ta nejlepší volba.

Zuby si nečistí nikdo

Tereza to nebude mít v nové rodině jednoduché. Už při prozkoumání své nové desetidenní domácnosti zjistí, že je všude šílený nepořádek a domácnost je opravdu hodně zanedbaná. Překvapená bude i ze zjištění, že v rodině si nikdo nečistí zuby, děti to téměř neumějí a rodiče je k tomu ani nevedou.

Jak si poradí mladinká Tereza se svérázným tatínkem v pro ni chaotické domácnosti a dokáže si Bětka v jiné rodině uvědomit, jakého má doma chlapa? Premiérovou epizodu reality show Výměna manželek sledujte ve středu večer na Nově. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky