Nová epizoda Výměny manželek představila dvě naprosto rozdílné domácnosti. Na jedné straně byla mladá maminka Vendy, která společně se svou partnerkou Nikolou vychovává syna Tobiáše. Na straně druhé pak byli pětadvacetiletá Zuzka, její partner Petr a jejich děti Eliška a Jakub.

Vendy se od začátku nijak netajila tím, že je pedantkou na úklid a v její domácnosti tak musí být vše naprosto vyšperkované. Když proto přijela do náhradní domácnosti do Lukavic, zhrozila se. Snad ve všech místnostech našla velký nepořádek, prach a špínu. Největší překvapení na ni ale čekalo v koupelně za pračkou.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Nechutné zjištění

V rozhovoru pro nova.cz se Vendy po vysílání svěřila, že se z jejího úklidu v náhradní domácnosti do televize nedostala jedna podstatná část. A sice když uklízela koupelnu. „Uklízela jsem po Zuzaně odpadkový koš na záchodě, který byl plný vložek. Měla i použité tampóny zaházené za pračkou,” šokovala ve své zpovědi Vendy, podle které Zuzka svou domácnost absolutně nezvládá.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Nemá ráda tlusté lidi

Kromě nepořádku si ale Vendy ve své náhradní domácnosti neměla ani tolik na co stěžovat. Její prozatímní partner Petr jí byl nápomocný a celou dobu natáčení spolu vycházeli. Na druhé straně byla ale situace jiná.

Navzdory tomu, že si Nikola a Zuzka zpočátku sedly, po pár dnech jejich vzájemné sympatie vyprchaly. Podle Zuzky za tím stálo hlavně to, že se oběma stýskalo po jejich polovičkách, vztahy ale mohla ovlivňovat i Zuzčina váha. „Po příjezdu domů jsem se dozvěděla, že Vendula řekla, že Nikča nesnese silná lidi,” uvedla Zuzana v rozhovoru. „Dřív byla sama silnější, zhubla, a od té doby je nemusí. Možná i proto se potom se mnou přestala bavit,” dodala ještě Zuzka, která nakonec 8. den Výměnu předčasně ukončila.

Související články