Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Oběšeného Stanislava K. z Výměny našel syn: Otec chtěl prý natáčení ukončit

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: Profimedia
Výměna manželek

Děsivá tragédie se odehrála během natáčení Výměny manželek, policista Stanislav K. se rozhodl ukončit svůj život! Z vyšetřování ovšem vyplynulo, že ve smrti účastníka reality show má prsty externí pracovník televize, který policistu vydíral.

Stanislav K. se s manželkou přihlásil do Výměny, aby si vyzkoušeli něco nového a lákala je samozřejmě i finanční odměna. Na začátku ovšem nikdo netušil, jakou tragédií celé natáčení vyvrcholí.

Vše probíhalo v naprostém pořádku, policista si podle svědků s náhradní ženou rozuměl, a společně se pár hodin před osudným okamžikem smáli a užívali si slunečný den.

"Na zahradě s tou paní věšeli prádlo, během toho si povídali, smáli se," popsala Blesku sousedka. Jenže, pak se v rodině Stanislava přihodila věc, kvůli které chtěl natáčení přerušit. Tím začalo celé neštěstí...

Sebevražda v lese

Stanislav K. se během natáčení rozhodl výměnu ukončit, důvodem měla být dle výše zmíněného webu smrt v rodině. Jenže, to se nelíbilo jednomu z členů externího štábu, který pro TV Nova pořad natáčí.

"Z natáčení chtěl Standa odstoupit, protože mu prý někdo umřel v rodině. To se nelíbilo jednomu člověku z externí firmy, co pořad pro Novu natáčela. Začal s ním hrát hru na kočku a myš," popsal svědek Blesku.

Kameraman prý nejdřív požadoval po Stanislavovi pokutu, když mu ale na podmínky kývl, začal s vydíráním přitvrzovat.

Zneužití moci

"Ten chlap byl člen štábu, kameraman. Hrozil prý pokutou, pokud Standa skončí. Standa mu vzkázal, že mu peníze dá, což toho chlapa rozzuřilo. Vyhrožoval, že mu zařídí vyhazov od policie," odhalil svědek část pravdy v záhadném případu.

Kameraman, který svými výhrůžkami donutil otce od rodiny k zoufalému činu, je již v rukách policie. "Opavští kriminalisté již obvinili konkrétní osobu z přečinu vydírání a činí další úkony trestního řízení. Více záležitost komentovat nebudeme," uvedla policistka Pavla Jiroušková.

Zesnulý Stanislav zanechal dva dopisy na rozloučenou, z nichž jeden byl pro osmnáctiletého syna. Ten objevil svého otce oběšeného v lese. Možná i poslední slova policisty objasní, proč se rozhodl ukončit svůj život předčasně. Zatím je případ stále tajemný a budí mnoho otázek, na které by rodina i veřejnost rádi dostali odpovědi...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky