Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Samoživitelka Míša z Výměny promluvila o lásce: Po natáčení přišla velká změna

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

Nejnovější epizoda reality show Výměna manželek vůbec poprvé na jedné straně představila samoživitelku Míšu, která se sama starala o své čtyři dcery. V životě v lásce moc štěstí neměla a dlouho se jí nedařilo najít toho pravého. Po natáčení ale svitla naděje. Bohužel však jen na chvilku.

Premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek byl velmi speciální. Objevila se v něm totiž herečka Míša Tomešová se svou rodinou. Právě ta si na deset dní prohodila domácnost s maminkou čtyř dětí, sympatickou Míšou. Míša se o své dcery stará naprosto sama, a tak šlo o historicky vůbec první epizodu Výměny manželek, ve které se objevila samoživitelka. 

Dvaatřicetiletá Míša měla ve svém životě na muže smůlu. Žádný ze vztahů s otci jejích dcer jí nevyšel. Chtěla by ale někoho, kdo by jí byl oporou, dokázal u dcer zastoupit roli tatínka a Míša by tak na vše nemusela být sama. Po natáčení už to vypadalo tak, že se jí přece jen podařilo najít vhodného partnera, jenže ani další pokus o navázání dlouhodobého a spokojeného vztahu nevyšel. 

Chvilková známost

Míša se novému vztahu nebrání a její srdce je případné nové lásce otevřené, ale osud jí zkrátka do cesty stále nepřihrál toho pravého. „Jeden vztah proběhl, nebylo to ale pořád ono, takže já stále tak nějak hledám, abych tak řekla,” prohlásila Míša v rozhovoru pro Nova Plus. Flintu do žita tedy rozhodně nehází a věří, že se jí jednou podaří najít opravdovou lásku. Na druhou stranu vedle sebe muže vyloženě nepotřebuje, o domácnost a dcery se dokáže skvěle postarat i sama. 

Maminka čtyř dcer byla ze své účasti v pořadu nadšená. I když pro ni bylo zpočátku šokem, když se dozvěděla, že dorazila do domácnosti Míši Tomešové, velmi brzy zjistila, že je její rodina naprosto úžasná. Se svým náhradním partnerem Romanem si skvěle rozuměla a žádné výtky neměla ani ke svým prozatímním synům. 

Míša Tomešová dalšího potomka nevylučuje

Herečka Míša Tomešová má doma dva syny, ve Výměně manželek se ale nechala slyšet, že si vždy přála i holčičku. I proto se nabízí otázka, zda po své zkušenosti v náhradní domácnosti s manželem nezačali pracovat na třetím potomkovi. „Momentálně si nedokážu představit, že bych teď opustila svojí pracovně-mateřskou zónu v té podobě, ve které momentálně je. Že bych se pustila do dalšího miminka. To si úplně představit nedokážu,” svěřila se herečka.

„Ale ten život nám vždycky nadělí věci a překvápka, že třeba za pět let další dítě mít budu. Nevylučujeme to,” dodala ještě s úsměvem. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky