Na sídlišti v Karlových Varech v pronajatém třípokojovém bytě žije první rodina sedmého dílu patnácté řady Výměny manželek. Zuzce je třicet osm let a je ženou v domácnosti. Jejímu partnerovi Romanovi je čtyřicet čtyři a je nezaměstnaný. V domácnosti žijí také 3 děti s předchozího Zuzčina vztahu – Tonda (19), Petr (15), Béďa (10) a Sofinka (3), kterou už mají oba partneři spolu. Roman se staršími dětmi bojuje. Přijdou mu líné a že ho nerespektují. Chtěl by, aby se devatenáctiletý syn už osamostatnil, a to i přesto, že stále studuje. Je žárlivý a nedůvěřuje moc své manželce, i když manželé většinu času tráví ve svém bytě.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Druhá rodina žije v rodinném domku v obci Dolní Újezd Skoky. Šestadvacetiletá Petra pracuje jako pokladní. Sedmatřicetiletý Jirka pracuje ve výrobě granulí. Žijí spolu osm let, ale nejsou manželé. Mají spolu tříletého Jiříka. S přihlášením do pořadu přišel Jirka, protože partneři se často hádají ohledně výchovy syna a práce. Jirka hodně pracuje a je málo s rodinou. Jirka by si přál, aby si Petra zkusila žít s rodinou, kde je více děti, protože uvažovali o rozšíření vlastní rodiny.

Krušné chvíle

Petru čeká velmi zvláštní moment hned při seznámení se svou novou rodinou. Roman jí totiž necitlivě vysvětluje, že bude spát v pokoji s Tondou, ale že se nemusí bát, protože „není na holky“. Romanovi se moc nelíbí, že Petra přehnaně uklízí, i když to není potřeba. Velké dusno nastane, když vyjedou na trhy do centra města a Petra se rozčílí kvůli tomu, že malá Sofinka není připoutaná v sedačce.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Roman si časem bude přát, aby Petra nic v domácnosti dělala. Na Petru není sprostý jen Roman, ale i patnáctiletý Petr. Naopak si s ní rozumí Tonda, se kterým si slibují, že se určitě potkají i někdy po natáčení, třeba o prázdninách.

Zuzana se v novém domově bude starat kromě manžela a malého Jiříka i o slepice. S novým partnerem Jirkou si poměrně rozumí, řeší spolu své vztahy. A v novém domově si Zuzka uvědomí, že víc než po Romanovi se jí stýská po dětech.

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 22. února ve 20.20 na Nově!

Související články