Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Smutná Výměna manželek: Děti se bojí svého otce, chtějí před ním utéct

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

V nové epizodě Výměny manželek budou velkým tématem vztahy v rodině. Náhradní manželce Nadě se totiž začnou svěřovat její prozatímní dcery s tím, že se svým otcem tak úplně nevycházejí. Mají z něj strach a neví, jak si se situací poradit. 

V premiérovém dílu reality show Výměna manželek se diváci seznámí s rodinou žijící v Rotavě. Tu tvoří Gabriela (38), David (42), dcery Daniela (15) a Jarmila (14) a synové David (10) a Jakub (6). Do Výměny manželek přihlásila rodinu babička a Gabriela se toho chytla, připadá si totiž velmi nedoceněná a nikdo jí s ničím nepomáhá. Zároveň je hodně unavená a říká, že jí chybí ticho.

Na druhé straně se představí Naďa (32), Štefan (37) a jejich dcera Míša (7). Tříčlenná rodina žije v Duchcově. Naďa i Štefan jsou momentálně nezaměstnaní. Do Výměny manželek se přihlásili hlavně kvůli nové zkušenosti. Štefanovi vadí, že mu Naďa neprojevuje city, a někdy má pocit, že to není jeho partnerka, ale matka.

Smutné svěřování

Naďa ve své nové rodině postupně začne zjišťovat, jaké vztahy zde panují. Dozví se, že David v domácnosti opravdu s ničím moc nepomáhá a ke všemu má připomínky. Horší je ovšem to, že jeho děti z něho mají občas strach a těší se, až opustí domov. To ostatně přizná na druhé straně i jejich matka Daniela, kterou celá situace velmi trápí a neudrží slzy. 

Jak dokáže pohodová Naďa zvládnout početnou rodinu a hlavně tatínka, který vůbec s ničím nepomáhá, a podaří se unavené Gabriele najít v náhradní rodině novou chuť do života? Novou epizodu reality show Výměna manželek sledujte ve středu 26. ledna večer na Nově!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky