V nové epizodě reality show Výměna manželek se diváci setkají s rodinou, která žije v Chomutově, a to s Hankou (37), Ludvou (37), Martinem (19), Jaroslavem (16) a Dominikem (12). Rodinu přihlásil do Výměny Hančin bratr, ta s tím souhlasila, protože očekává, že si jí doma začnou vážit. Ludva byl navíc Hance nevěrný, a ta neví, jestli mu dokáže odpustit.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Na druhé straně se představí mladá maminka Nela (26), její partner David (28) a jejich společný syn Davídek (19 měsíců), kteří žijí v Kolíně. Hlavním důvodem, proč se mladá rodina do Výměny přihlásila, je problém ve vztahu. Partneři po třech letech soužití byli nějaký čas od sebe, a přestože se k sobě vrátili, není to doma úplně ideální. Nela a David se často hádají a mají doma i problém s důvěrou. I u nich totiž hrála velkou roli nevěra. Nela před časem Davida podvedla.

Skákala na něm jako koza!

V obou párech je velkým problémem právě již zmíněná nevěra, která narušila jejich současné soužití. Hanka dokonce načapala Ludvu přímo při činu a podle jejích slov to má dodnes před očima. V epizodě dokonce do detailu popisuje, jak celá situace probíhala. „Skákala na něm jako koza!” prozradila Hanka a dodala, že právě tato poloha byla její oblíbená. Od doby, kdy v ní ale nachytala manžela s milenkou, ji nadále neprovozuje.

Jak se podaří temperamentní nevěrné Nele zvládnout šestičlennou domácnost a dokáže se Hanka v cizí rodině získat zpět důvěru ke svému záletnému muži? Novou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu večer na Nově!