Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Výměna manželek přichází se speciálními díly: Objeví se v nich známé osobnosti

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

Diváci jsou již zvyklí, že se v reality show Výměna manželek čas od času mihne nějaké slavný pár, který si na deset dní vyzkouší, jaké to je žít v jiné domácnosti po boku zcela neznámého náhradního manžela. A přesně na takové epizody se nyní fanoušci této reality show mohou těšit. Televize Nova totiž připravila rovnou tři díly, ve kterých diváky pustí do svého soukromí několik známých osobností. Prvním z nich je herec Jaromír Nosek. 

Reality show Výměna manželek se i po více jak 15 letech vysílání stále těší velké oblibě. Sonda do českých domácností, ve kterých si na deset dní dvě ženy prohodí role, diváky zkrátka baví. Zvláště sledované jsou pak ale epizody, v nichž se objevují známé osobnosti. V minulosti takto mohli diváci vidět například herce Daniela Krejčíka s jeho partnerem Matějem Stropnickým anebo třeba Osmanyho Laffitu. A nyní se repertoár slavných, kteří se ve Výměně manželek objevili, ještě rozšíří. 

První je herec Jaromír Nosek

Televize Nova si pro svoje diváky připravila překvapení. Na jaře odvysílá tři speciální díly Výměny manželek, v nichž si domácnost vymění známé tváře. První epizodu uvidí už tuto středu, další dvě potom v dubnu a květnu. Jako první diváky do svého soukromí pustí oblíbený herec Jaromír Nosek, kterého mohou diváci znát třeba jako Ignáce z Účastníků zájezdu nebo Boba z Rebelů.

Jak si jeho partnerka poradí v domácnosti, kde si bude muset poradit se třemi dětmi? A jak bude druhá manželka reagovat, až zjistí, že stráví deset dní po boku slavného herce? Nový díl Výměny manželek sledujte ve středu na Nově!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky