Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Výměna manželek mnohé znechutí: Jedna z rodin vybírá jídlo z popelnice

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

Už bývá naprostou klasikou, že se v jednotlivých epizodách reality show Výměna manželek setkávají nejčastěji páry, jejichž životy se navzájem velmi liší. A výjimkou nebude ani nejnovější díl. Zatímco na jedné straně je rodina, která žije způsobem, jež je blízký mnoha lidem, na té druhé je pak dvojice, jejíž styl života může být pro mnohé diváky nepochopitelný.

Další díl reality show Výměna manželek ukáže, jak si pořádkumilovná Andrea poradí ve volnomyšlenkářské rodině, která žije podle svých slov tak trochu punkově, a jestli se dokáže pohodová Viktorka přizpůsobit životu v naklizeném domečku, kde má vše svá pravidla.

Peníze a legrace

V nové epizodě Výměny manželek se diváci seznámí s rodinou, která žije v Mnichovicích, a to Viktorií (28), Matyášem (26), Kolomanem (9 měsíců) a Kasiánem (3). Do Výměny manželek rodinu přihlásila Viktorka. Matyáš to odsouhlasil s tím, že bude legrace a peníze se samozřejmě budou také hodit. Oba dva jsou volnomyšlenkáři a milují přírodu a vše, co je s ní spojené. Matyášovi se tak trochu nelíbí, jak Viktorka vychovává děti, je podle něj až příliš benevolentní.

Šok pro náhradní manželku

Na druhé straně se poznáme s Andreou (26), Tomášem (30) a Oliverem (3), kteří žijí v Nižní Lhotě. Partneři se poznali před pěti lety a prošli několika krizemi. Tomáš byl údajně hodně nevybouřený. Nyní říkají, že se jejich vztah hodně zlepšil a jsou spokojení.

To, že je rodina z Mnichovic velmi, ale velmi volnomyšlenkářská, pozná Andrea hned při svém příjezdu. Bude naprosto šokovaná z obydlí, ve kterém bude trávit deset dní. Jde totiž o chatku s velmi skromným zařízením a chaosem. Po několika dnech jí vyrazí dech situace vzniklá po nákupu v místním obchodě. Matyáš totiž vyrazí do popelnic za obchodním domem a nabere řadu potravin, které v nich najde. Andrea pak jen zůstane stát v úžasu. 

Nový díl Výměny manželek sledujte ve středu 19. ledna ve 20.20 na TV Nova. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky