Premiérová epizoda reality show Výměna manželek ukázala, jak žije rodina z Šestajovic, kterou tvoří Alena (49), Standa (46) a Standa (16). Na druhé straně se diváci seznámili s Olgou (52), Pepou (37), Izabelou (13), Klárou (13) a Vanesou (6), kteří žijí ve Znojmě.

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.

Zoufalá starší paní

Krátce poté, co Olga dorazila do své náhradní domácnosti a seznámila se se svým prozatímním manželem Standou, svěřila se s tím, že žije s o 16 let mladším partnerem. To Standovi nebylo úplně po chuti, což dal Olze náležitě sežrat. Řekl jí, že si sám soužití s o tolik mladší partnerkou nedokáže představit a že mu to nepřipadá normální. A i po natáčení si za svým názorem nadále stojí. „Bral jsem ji jako starší paní, která si ze zoufalství našla mladšího přítele,” prohlásil Standa v rozhovoru pro Nova Plus.

Lži na obou stranách?

Podle Aleny druhá rodina v některých věcech lhala a ne vše bylo takové, jak jí bylo řečeno. „Oni furt vyprávěli, že jsou akční, ale tam nic akčního nebylo. Tam se všechno točilo jen kolem dětí, kolem úkolů a kolem jídla. Co budou mít ke svačině a tak. Že by měli nějaké aktivity, co jsem se ptala těch dětí, tak to ne,” řekla k natáčení Alena.

Stejný názor mají na druhou rodinu ale i Olga a její partner Pepa. „Josef říkal, že je Alena sedmilhářka,” usmívala se Olga, která, když se vrátila po natáčení domů a rozebírala s Pepou, jak druhá rodina funguje, zjistila, že se spousta věcí neshoduje s tím, co v druhé rodině viděla a co bylo Pepovi řečeno od Aleny. „A ještě, co mi utkvělo v paměti. Já jsem furt nedokázala pochopit, že oni prý hodně cestují. Že jsem hodně na výlety. Jenže co jsem tam tak slyšela, tak jsem uznala, že oni spíš cestují jak je ten pořad S kamerou kolem světa. Že leží v posteli a jen sledují ty výlety,” smála se v rozhovoru pro Nova Plus Olga.

Přestože ani z jedné strany nebyly během natáčení úplně vřelé vztahy, oba páry jsou rády, že se reality show zúčastnily. Berou to jako zajímavou zkušenost, která je jen utvrdila v tom, že se mají dobře a není třeba u nich doma cokoliv měnit.

Související články