Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Iva z Výměny nepočítala se špínou, jejího manžela ale zarazila podstatnější věc

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

Čtyřiatřicetiletá Iva z nové epizody Výměny manželek byla naprosto v šoku z toho, kam se na deset dní dostala. Její prozatímní domácnost byla až neuvěřitelně zanedbaná a sama Iva absolutně nechápala, jak v takovém prostředí může někdo vychovávat malé dítě. A nadšený nebyl ze své prozatímní partnerky Veroniky ani Mirek, manžel Ivy. Ten měl během natáčení z Veroniky zvláštní pocit, pak zjistil proč. 

V nová epizodě reality show Výměna manželek se diváci mohli seznámit s Veronikou (42), Martinem (50) a Michalkou (3,5), kteří žijí ve Velkém Šanově. Na druhé straně se pak představili Iva (34), Mirek (33) a jejich dcera Mia (8). Iva s Mirkem se netajili tím, že se do pořadu přihlásili hlavně kvůli finanční odměně. Ještě než Iva dorazila do Velkého Šanova, který se na 10 dní stal jejím místem pobytu, prohlašovala, že je připravená zvládnout úplně vše a jen tak ji nic nerozhodí. To se ale šeredně spletla. 

Plesnivé zdi, pavučiny a všudypřítomný zápach

Už když auto s Ivou zastavilo před plotem jejího nového útočiště, objevilo se v jejích očích zděšení. „Tady snad musí i strašit!” vykřikla Iva při obchůzce zahrady, na které se válelo všemožné harampádí. To ještě netušila, co ji čeká uvnitř. Při vstupu do domu se rozplakala. Do nosu ji okamžitě udeřil velký zápach a Iva nemohla uvěřit tomu, co vidí. 

Na zdech byly plísně, na podlaze špína, na nábytku prach, v rozích místností pavučiny. Iva byla ze svého desetidenního bydlení v naprostém šoku a nebála se o tom říct ani svému prozatímnímu manželovi Martinovi. Ten ovšem v bydlení zas takový problém neviděl a několikrát Ivě naznačil, že přehání a tvrdil o ní, že „je herečka”. 

Mirek v šoku z Veroničiny minulosti

Na druhé straně prvních několik dní panovala poměrně pohodová atmosféra a Mirek s Veronikou spolu dokázali vyjít. Jak ale Mirek v průběhu natáčení několikrát řekl, na Veronice mu zkrátka něco nesedělo. Jednoho večera se proto rozhodl Veroničino jméno vyhledat na internetu a spadla mu brada. „Máš internet a stačí ti strašně málo a zjistíš si strašně hodně,” řekl Veronice Mirek, když se ji rozhodl konfrontovat. 

V první řadě zjistil, že dům, ve kterém Veronika s rodinou žije a o kterém tvrdila, že je jejich, jejich není. To by ale Mirek ještě asi dokázal skousnout. Více ho ale zarazily články, které na internetu našel, v nichž se hovořilo o tom, že Veronika podle pejskařů trápí psy. Navíc zjistil, že Veronika v minulosti používala dvě jména, když měla chovnou stanici a prodávala psy bez papírů. V návaznosti na to se rozhodl s Veronikou přestat komunikovat a do konce natáčení s ní prakticky nepromluvil.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky