Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Špína a zápach všude: Iva z Výměny manželek má co dělat, aby se nepozvracela

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

V nejnovější epizodě reality show Výměna manželek čeká na čtyřiatřicetiletou Ivu opravdu nechutné překvapení. Jakmile přijede do své prozatímní domácnosti, je v absolutním šoku a nechápe, jak v takových podmínkách může vůbec někdo žít. Při procházení domu a objevování všech jeho zákoutí se pak mále sesype. 

V nové epizodě Výměny manželek se diváci setkají s rodinou, která žije ve Velkém Šenově – s Veronikou (42), Martinem (50) a Michalkou (3,5). Veronika přihlásila rodinu do Výměny úplně sama, Martin o tom neměl sebemenší tušení. Mezi oběma partnery totiž vládne velká ponorka a téměř spolu nekomunikují. Martin je podle Veroniky naprosto nerozhodný, Veronika zase prý na Martinův vkus až moc spí.

Na druhé straně se diváci seznámí s Ivou (34), Mirkem (33) a Miou (8), kteří žijí ve vesnici Rokytovec. Partneři se do Výměny manželek přihlásili společně, hlavním důvodem zde byly peníze. Mirek je v tomto vztahu velmi temperamentní a občas hlučný. Iva říká, že jí je jedno, do jaké rodiny přijede, protože se podle svých slov ničeho nebojí.

Otřesné podmínky

To, co ji čeká v náhradní domácnosti, ovšem bude silná káva i na ni. Statečná a nebojácná Iva se téměř sesype už při prvním průzkumu svého nového desetidenního působiště. Dokonce prohlásí, že je na smetišti a že v tomto obydlí musí i strašit. Stěžovat si bude na všudypřítomný zápach, špínu, psí chlupy a když uvidí záchod, skoro začne upadat do mdlob.

Jak si Iva poradí v pro ni zanedbané domácnosti se zvířaty a s laxním náhradním manželem k tomu a dokáže se svérázná Veronika přizpůsobit temperamentnímu a náročnému tatínkovi, který má rád pivo? Novou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu večer na Nově!

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky