Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Drama ve Výměně manželek: Pedanta Míru naštve nevinný vtípek

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

V premiérové epizodě Výměny manželek se dvaatřicetiletá Bára podívá do rodiny, ve které vládne stavař Míra. Ten si údajně velmi potrpí na pořádek a také značkové oblečení, které se podle něj musí prát zásadně zvlášť a nepatří do pračky společně s oblečením neznačkovým. Právě toho Bára využije a z náhradního manžela si vystřelí. A otrávená reakce na sebe nenechá dlouho čekat. 

Nová epizoda Výměny manželek divákům představí rodinu, kterou tvoří Bára (32) Petr (43), Sebastian (8) a Leticie (14 měsíců). Rodina pochází z České republiky, žijí ale v německém Bielefeldu. S nápadem jít do reality show přišla Bára, která chce vidět, jak funguje jiná domácnost a zda v ní taktéž zastává vše žena. 

Druhá rodina žije v pronajatém bytě v České Vsi a tvoří ji 7 členů – Jarmila (42), Míra (41), Nikola (18), Richard (17), Dominik (13), Daniel (9) a Denis (6). Jarmila s Mírou se netají tím, že je do Výměny manželek přilákala hlavně finanční odměna. 

Pedant na úklid

Bára je díky pořadu televize Nova šťastná, že se po delším čase dostala do České republiky. V nové domácnosti je překvapena z množství hraček, vkusu rodiny a malého bytu pro sedm osob. Je v rozpacích z toho, že veškerou práci v domácnosti zastává jediná dcera Nikola a otec Míra tráví hodně času před domem se sousedkou. Problém nastane, když Bára po Mírovi chce, aby bez pomoci ostatních uvařil oběd pro celou rodinu. Vyhrocená je také situace, když sehraje scénku, že praním zničila jeho oblíbené tričko.

Jarmila se na své první zahraniční cestě cítí jako na dovolené. Hezky se stará o malou Leticii, ale starost jí dělá, kolik času tráví osmiletý Sebastian hraním na telefonu. Petra přiměje, aby trávil více času s dětmi a celé rodině uvařil oběd. Petr je překvapený, že Jarmila nikdy nebyla v zahraničí, proto ji vezme na výlet k moři do Nizozemska. Malému Sebimu se na výlet prvně nechce, ale nakonec uzná, že koupání v moři je skoro stejně tak dobré jako hraní her.

Premiérovou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu 25. ledna večer na TV Nova nebo už nyní na Voyo. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky