Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Výměna manželek bude plná emocí: Závislost na telefonu i sprosté nadávky

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

V dnešní premiérové epizodě reality show Výměna manželek nebude nouze o vypjaté situace. Maminka Blanka se dostane do domácnosti, která bude na její vkus zanedbaná. Na konci pořadu navíc předvede tatínek Vráťa cholerický záchvat a pro sprosté slovo nepůjde daleko.

V novém díle oblíbené reality show Výměna manželek se setkáme s rodinou, která žije v Zákupech. Pětičlennou rodinu tvoří maminka Blanka, tatínek Mirek a jejich děti Blanka Gabriela a Míra.

Blanku a Mirku do Výměny manželek přihlásila jejich kamarádka spíše z legrace. Přesto se Blanka příležitosti ihned chopila, jelikož má pocit, že celá domácnost je pouze na ní a všechno dělá za děti.

Na pohled bezproblémová rodinka ale má také své kostlivce ve skříni. Partneři si prošli krizí ve vztahu a od té doby mají rozdělené ložnice, Blanka spí v pokoji s dětmi.

Závislá Jana pocítí, jaké to je žít bez telefonu

Na druhé straně se poznáme s Janou, Vráťou a dcerami Ivetou a Janou. Rodina žije na Chodově a do pořadu ji přihlásil tatínek.

Vráťa o své ženě tvrdí, že má obrácené priority. Místo aby se Jana věnovala domácnosti, tráví veškerý volný čas se svým mobilním telefonem. Závislost si ve finále uvědomí i sama, když se mobilu bude muset na deset dní vzdát.

U páru málem došlo k rozchodu, nakonec to ale ustáli. Účast ve Výměně oba berou jako výzvu a posílení jejich vztahu.

Podaří se Blance nasměrovat Janu na lepší cestu?

Sebevědomá Blanka se během deseti dní v náhradní rodině bude snažit ukázat cestu druhé mamince Janě, kde podle ní moc nefunguje.

To, že je Jana raději na telefonu, než aby se starala o chod domácnosti, pozná náhradní manželka Blanka prakticky jakmile otevře dveře bytu.

Už při průzkumu zjistí, že je všude nepořádek, stará špína a nikdo o bydlení nepečuje. To ostatně přizná i Vráťa, který je ze své partnerky v tomto směru velmi zklamaný, což předvede i během rozhovoru mezi osmi očima. Tam předvede tatínek obří scénu, při které na Janu bude řvát sprostě. Celý díl uvidíte již dnes večer od 20:20 na TV Nova.

Blanka je zvyklá mít doma uklizeno

Výměna manželek 2022 Rodina ve Výměně manželek Zdroj: TV Nova

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU