Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Faleš a lítost: Katka z Výměny manželek změnila na druhou rodinu rychle názor

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

Přestože byla nová epizoda reality show Výměna manželek poměrně pohodová a ani na jedné straně nevznikaly žádné konflikty, na pěkně ostré momenty došlo po natáčení. Katka a Vlaďka se na setkání mezi osmi očima na sebe tvářily přátelsky a nic nenasvědčovalo tomu, že by spolu zrovna tyhle dvě mohly mít nějaký problém. Opak byl ale pravdou. 

Nová epizoda reality show Výměna manželek představila rodinu s Kojetína, kterou tvoří Vlaďka, Pepa a třináctileté Míša. Na druhé straně se pak diváci seznámili s Katkou, jejím partnerem Jirkou a dětmi Samem, Adrianou a Sofií, kteří žijí v Pečkách. 

Katka byla po celou dobu trvání výměny poměrně smutná z toho, nakolik se její prozatímní dcera Míša stranila kolektivu, neměla žádné sebevědomí a také z toho, když se dozvěděla, že ve škole čelí šikaně. Během natáčení se proto s Míšou vydala na nákupy oblečení a nabarvila jí vlasy. Doufala totiž, že se jí podaří docílit toho, aby si Míša alespoň o trochu víc věřila. Se zlou se ale potázala. 

Hráli si na kamarády

„Když se řekne Výměna manželek, tak se mi vybaví faleš a lítost. Falešnost v tom, že si hráli na hrozné kamarády a po natáčení, asi po třech týdnech, mi bylo všechno vyčteno. Týkalo se to Míši,” překvapila Katka v rozhovoru pro Nova Plus. „Ve finále mi Vlaďka napsala, že jsem Míše zničila vlasy, ptala se mě, proč jsem jí je barvila, a říkala, že z toho měla Míša v hlavě strupy. Já ale vím, že neměla, protože jsem jí ty vlasy i upravovala,” pokračovala ještě Katka, která byla z jednání Vlaďky dost rozčarovaná. Kritiku si ale Katka líbit nenechala a vrátila ji Vlaďce s plnou parádou. 

„Byla jsem potom už dost nepříjemná. Vyčetla jsem jí úplně všechno – zničené oblečení pro malou Sofii, které bylo flekaté, protože ho prala s černým prádlem. A vyčetla jsem jí i to, že jsem první den vařila buřtguláš a pak jsem zjistila, že buřty byly prošlé. A vlastně polovina věcí byla prošlá. Já jsem z toho prošlého dala té Míše jíst. A ona mi na to napsala, že jsem zlý člověk a že mám zlou povahu,” vyprávěla Katka, co se dělo po natáčení. 

Míša našla kamarády i sebevědomí

Třináctiletá Míša nerada chodila do školy, a to hlavně kvůli šikaně. Po natáčení se proto Vlaďka s Papou rozhodli jí najít jinou školu. A to se podařilo. Dnes je prý Míša konečně šťastná a ve škole se jí daří. „Je tam velice spokojená, má spoustu kamarádů a hlavně si zamilovala pana učitele. Má i pěkné známky, udělalo to velkou změnu v rodinu,” prozradila po natáčení Vlaďka, která jinak s partnerem žije prakticky stejně jako před Výměnou.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky