Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Slzy a lítost ve Výměně manželek: Katku rozpláče minulost její náhradní dcery

Výměna manželek
Výměna manželek
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek

Na šestatřicetiletou Katku z nové epizody reality show Výměna manželek čeká v její prozatímní domácnosti nepříjemné zjištění. Brzy si totiž všimne, že se její náhradní dcera Míša poměrně straní společnosti, nemá žádné kamarády a prakticky nikdy nechodí ven. Záhy na to se od jejího nevlastního otce dozví, co si Míša musela v minulosti prožít. 

V nové epizodě reality show Výměna manželek se diváci setkají s rodinou, která žije v Kojetíně – s Vlaďkou (48), Pepou (38) a Míšou (13). Vlaďka a Pepa jsou spolu dva roky a svůj vztah považují za harmonický. Maminka se netají tím, že účast ve Výměně manželek byla jejím snem, protože chtěla na vlastní kůži zkusit, jak vypadá natáčení takového pořadu.

Na druhé straně se diváci seznámí s Katkou (36), Jirkou (38), Samem (14), Adrianou (12) a malou Sofií (1), kteří žijí v Pečkách. Pár se seznámil na benzinové pumpě, kde Katka pracovala. Nyní jsou rok manželé. Oba partneři si sebe podle svých slov vzájemně moc váží. Jediné přání by v této rodině měla Katka – přála by si, aby jí ostatní členové domácnosti více pomáhali.

Otřesné chování biologického otce

Katka bude trochu překvapená z chodu své náhradní domácnosti. Hlavně ji udiví desítky papoušků, kteří s rodinou obývají byt a každý den po něm volně poletují. Co ji ovšem bude hodně trápit, je třináctiletá Míša. Ta totiž nemá žádné kamarády a téměř nikam nechodí. Když potom začne pátrat, zjistí, že prošla šikanou a neměla to lehké se svým biologickým otcem. Udělá tedy všechno pro to, aby jí ukázala, že se dá žít i jinak.

Podaří se temperamentní Katce přizpůsobit poklidnému životu na Moravě a splní si dobrosrdečná Vlaďka v náhradní rodině svůj sen? Novou epizodu Výměny manželek sledujte ve středu večer na Nově.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky