Aktuální láska

Lucie chodí s kolegou ze zpravodajství sporťákem Michalem Hrdličkou. Ten je o celých deset let mladší.

Napřed se vídali v práci, za první rande však považují společenskou akci, na kterou Michal Lucii pozval. V rozhovorech prozradili, že na sebe navzájem přiměřeně žárlí a kromě golfu a moře je láká i Latinská Amerika.

Rozhovor s Lucií Borhyovou o nové lásce a ještě o mužích.

Mimochodem... Všimněte si, jak je Michal podobný předchozímu muži v životě moderátorky. Zdá se, že její typ jsou ohniví jižané.

Řecký "princ"

S řeckým podnikatelem Niko Papadakisem se Lucie seznámila před čtyřmi lety během fotografování reklamního kalendáře. Byla to podle ní láska na první pohled. Vztah však udržovali spíše na dálku. Teď si rozdělují péči o syna Lucase.

Další ohnivý typ...

Ještě než se proslechlo, že Lucie chodí s Michalem Hrdličkou, objevila se několikrát ve společnosti tohoto muže. I on je jasným důkazem, že se Lucii líbí tmavovlasí a tmavoocí sympaťáci.

Sokyně?

Zajímavý snímek. Obě tyto ženy měly "něco" se slavným hokejistou Jaromírem Jágrem. Modelka Inna Puhajková šestiletý vztah, který loni skončil.

Moderátorka Lucie Borhyová žhavý letní románek v roce 2004, kdy paparazzi fotky nočního polibku obletěly celou republiku.

Nejdelší vztah

S golfovým trenérem Alanem Babickým chodila Lucie devět let. Z toho rok se komplikovaně rozcházeli. Dnes jsou přátelé a láska ke golfu krásné moderátorce zůstala.

Neustále v podezření

Když se kolem Lucie dlouho nic neděje, vytáhnou bulvární novináři spekulace, že chodí s kolegou Rayem Korantengem. Marně tvrdí, že jsou jen kolegové a přátelé.

Zpravodajství společně moderují od roku 1998. Mladičkou Lucii prosadil na obrazovku tehdejší ředitel Vladimír Železný a způsobil tím notný poprask.

a na konec... Láska největší

Syn Lucas. Lucie se v roli maminky cítí úžasně.