Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Češi po odhalení teroristického atentátu: Lavina nových vtipů. Které jsou nej?

Češi neztrácí humor.
Češi neztrácí humor.
Zdroj: TMBK, REFLEX
Více v galerii
Češi neztrácí humor.

 Útok a následný výbuch muničního a zbrojního skladu v roce 2014 dostal po dlouhých letech nálepku teroristického útoku. Následné vyhoštění ruských agentů a chování našich vládních zmocněnců jsou ale skvělým námětem pro české humoristy. Pojďte se s námi zasmát!

Sněmovna v souvislosti s šest let starými explozemi ve Vrběticích na Zlínsku v úterý odsoudila „teroristické útoky speciálních jednotek ruské vojenské zpravodajské služby“ v Česku.

Při donedávna neobjasněné tragédii zemřeli dva lidé, oba zaměstnanci skladu.

Na návrh opoziční koalice Spolu, tvořené ODS, KDU-ČSL a TOP 09, podpořila sněmovna vyhoštění osmnácti ruských diplomatů, a vyzvala navíc vládu k zásadnímu omezení početního zastoupení na velvyslanectví Ruska v Praze. Podezření opřené podle premiéra Andreje Babiše o neprůstřelné důkazy je tak silné, že s kroky vlády vyslovil souhlas i velmi proruský prezident Miloš Zeman.

Reakcí na celou kauzu bylo vypovězení osmnácti ruských špionů pracujících na ruské ambasádě a také vyhlášení pátrání po dvou pravděpodobných ruských teroristech.

Vyhoštění osmnácti ruských špionů s diplomatickým krytím bude mít s největší pravděpodobností v ruské odvetě tvrdý dopad na českou ambasádu v Moskvě a ochromí do budoucna vztahy s Ruskem.

Nejvíce ale občany naší země pobouřil prezident Miloš Zeman, který si na své vyjádření vzal celý týden.

Ani v takto vypjaté situaci ale Češi neztrácí humor a vymýšlí vtipy spojené s aktivitami Rusů na území naší země. Vybrali jsme pro vás to nejlepší z českého internetu, pojďte se s námi pobavit.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky