Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Voxel dojemně o novorozené dceři: Všichni se tu zamilováváme

Voxel
Voxel
Zdroj: Alexandr Satinský / MAFRA / Profimedia'
Voxel

Populární zpěvák Voxel alias Václav Lebeda se na sociální síti pochlubil tou nejradostnější novinkou. Se svou manželkou Marií se dočkali už třetího společného potomka. Tentokrát se jim narodila krásná holčička, ze které mají radost nejen pyšní rodiče, ale i její dva starší bráškové. 

Teprve jen před několika málo dny zpěvák Voxel a jeho manželka Marie oznámili, že se už brzy dočkají třetího potomka, a už jej stačili přivítat na světě. K jejich dvěma synům tentokrát přibyla holčička, které nadšení rodiče dali netradiční jméno Malène.

Zpěvák byl u porodu

O narození dcery informovali manželé na sociální síti. "Světe, tohle je naše první malá princezna – Malène Lebedová neboli Malenka. Je tu teprve pár dnů a už nám mění život, ostatně jako oba naši úžasní synáčci Vašík a Jozua. Maminka Maruška to vše krásně zvládla. Jsi úžasná, lásko. Miluju vás všechny," napsal dojatý zpěvák na svém Instagramu a k příspěvku připojil několik snímků, na kterých se malí kluci láskyplně ke své sestřičce tisknou. "My se tu nějak všichni zamilováváme," připsal k další fotografii. 

Velká změna

Těhotenství manželé oznámili prostřednictvím krásného vánočního videoklipu. Nebyla to ale jen jediná zásadní informace, kterou v klipu manželé sdělili. V textu k písni totiž zpívají o tom, jak už chtějí být jen spolu a zároveň jeden druhému zkouší opět věřit. Lze proto velmi snadno usoudit, že se rozhodli vzdát se polyamorie, o které ještě loni básnili. 

"Chceme tu být pro sebe, ale i pro kohokoliv dalšího, chceme se milovat, ale nemít problém milovat kohokoliv jiného," šokoval vloni v létě zpěvák na svém Instagramu. Jak se ale zdá, život, ve kterém mohou udržovat více milostných vztahů, jim tak docela nevyhovoval. A tak se jej vzali, aby mohli žít skutečně jen jeden pro druhého. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky