Teprve jen před několika málo dny zpěvák Voxel a jeho manželka Marie oznámili, že se už brzy dočkají třetího potomka, a už jej stačili přivítat na světě. K jejich dvěma synům tentokrát přibyla holčička, které nadšení rodiče dali netradiční jméno Malène.

Zpěvák byl u porodu

O narození dcery informovali manželé na sociální síti. "Světe, tohle je naše první malá princezna – Malène Lebedová neboli Malenka. Je tu teprve pár dnů a už nám mění život, ostatně jako oba naši úžasní synáčci Vašík a Jozua. Maminka Maruška to vše krásně zvládla. Jsi úžasná, lásko. Miluju vás všechny," napsal dojatý zpěvák na svém Instagramu a k příspěvku připojil několik snímků, na kterých se malí kluci láskyplně ke své sestřičce tisknou. "My se tu nějak všichni zamilováváme," připsal k další fotografii.

Velká změna

Těhotenství manželé oznámili prostřednictvím krásného vánočního videoklipu. Nebyla to ale jen jediná zásadní informace, kterou v klipu manželé sdělili. V textu k písni totiž zpívají o tom, jak už chtějí být jen spolu a zároveň jeden druhému zkouší opět věřit. Lze proto velmi snadno usoudit, že se rozhodli vzdát se polyamorie, o které ještě loni básnili.

"Chceme tu být pro sebe, ale i pro kohokoliv dalšího, chceme se milovat, ale nemít problém milovat kohokoliv jiného," šokoval vloni v létě zpěvák na svém Instagramu. Jak se ale zdá, život, ve kterém mohou udržovat více milostných vztahů, jim tak docela nevyhovoval. A tak se jej vzali, aby mohli žít skutečně jen jeden pro druhého.

Související články