Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková sdílí bazénová videa s partnerem a žertuje o nahotě

Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka
Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková a Zdeněk Polívka

Lucie Vondráčková svůj vztah s mladším zápasníkem dlouho skrývala. Nyní už je vše jinak. Sociální sítě plní společnými zážitky zápasník i zpěvačka. V posledních dnech ukázala fanouškům Lucie řadu vtipných videí, ve kterých s Polívkou oba účinkují. 

Fanoušky nejvíce zaujalo video, na kterém zápasník leze do zmrzlého bazénu. Otužování patří v posledních letech mezi velmi oblíbenou činnost sportovců i celebrit. Zatímco Polívka si ve studeném bazénu chvíli poseděl, ostatní se na něj dívali v bundách. 

Humorná videa

Na svůj Instagram umístila Vondráčková videa, na kterých si ona i její partner dělají ze sebe srandu. Vtipnými scénkami je provázela kamarádka. Lucie i Zdeněk působili na videích velmi uvolněně, byli oblečení v pohodlném domácím outfitu. Zejména posledním videem pobavila Vondráčková všechny sledující. Bojovník si v ručníku na zahradě rozbil zamrzlý bazén a vlezl dovnitř, kde chvíli poseděl. V pozadí videa je slyšet Lucie, která ho nahrávala a říká všem okolo: "Nebojte, není nahý!" K příspěvku připojila emotikon srdíčka a popisek "mínus sedm". 

Utajované začátky

Po provalení utajovaného vztahu Vondráčkové a Polívky jim fanoušci ani okolí nedávali příliš nadějí. Nyní ovšem sympatický pár ukazuje, že si velmi rozumí a myslí to spolu opravdu vážně. Lucie pravidelně navštěvuje sportovní akce se zápasníkem nebo mu fandí v hledišti při jeho zápasech. Polívka zase Lucii doprovázel na předávání Českého slavíka, sedí také mnohdy v prvních řadách u divadelních představení, ve kterých Lucie hraje. Do divadla ho doprovází často i jeho početná rodina. Bojovník a zpěvačka tak ukazují, že věk je opravdu jen číslo. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky