MMA zápasník chodí na kulturní večírky a zpěvačka zase na sportovní události. Lucie si v bojovém světě našla velké zalíbení, svého partnera podporuje při každém jeho zápase v hledišti.

Láska na odiv

Třiačtyřicetiletá hvězda české pop music vyrazila se svým partnerem na galavečer MMA organizace Oktagon. Sympatický pár se tentokrát sladil i v oblečení. V outfitech laděných do černé barvy rozdávali úsměvy fanouškům na všechny strany. "Lucie a Zdeněk působili velmi spokojeně a zamilovaně. Po celý večer se neustále letmo dotýkali, chvílemi dával Zdeněk Lucii i polibky. Nehnuli se od sebe na krok," prozradil pro Šíp člověk, který se galavečeru účastnil.

Velká rodina na obzoru

Populární zpěvačka má pro sportovce slabost. V minulosti randila například s krasobruslařem Tomášem Vernerem. Její osudovou láskou byl bez debat otec jejích synů hokejista Tomáš Plekanec. Právě k jejím malým chlapcům má Polívka perfektní vztah. V jednom ze svých vyjádření dokonce nastínil, že mají synové jeho partnerky perfektní předpoklad pro kariéru MMA zápasníků. O tomto překvapivém vztahu informoval jako první web kafe.cz a to v září minulého roku. Podle zákulisních informací oslaví brzy Vondráčková a Polívka své první výročí. Zamilovaná dvojice se ve svém vztahu neustále posouvá, společně si pořídili dokonce i psa.

Úspěšný MMA zápasník je z velké rodiny. Zdeněk má sedm vlastních sester a jednoho bratra, pak ještě několik nevlastních sourozenců. Bojovník je tak zvyklý být součástí velké smečky. Otázkou zůstává, zda láska třiačtyřicetileté zpěvačky a čtyřiadvacetiletého zápasníka neztroskotá právě na jeho touze po vlastní rodině.

Související články