Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec: Smířila je láska k dětem

Tomáš Plekanec
Tomáš Plekanec
Zdroj: Profimedia
Tomáš Plekanec

Lucie Vondráčková s Tomášem Plekancem zažili velmi perný rok. Díky rozvodu a možnému boji o velké peníze rostlo mezi dvojicí napětí. Manželé na sebe navzájem házeli špínu a všichni očekávali velmi emotivní rozvod. Nakonec ale paradoxně ke smíření přispěla dcera, která se nedávno narodila Plekancovi a jeho partnerce Lucii Šafářové.

Tomáš Plekanec své ženě Lucii Vondráčkové zřejmě velmi ublížil, když jí po sedmi letech z ničeho nic oznámil, že hodlá od rodiny odejít. Krátce na to přišel s další šokující informací, že má poměr s tenistkou Lucií Šafářovou. Zpěvačka nesla odchod manžela těžce a trvalo jí mnoho měsíců, než se se vším smířila. Další ránu ovšem Vondráčková dostala, když se z médií dozvěděla, že její manžel čeká se svou přítelkyní miminko, holčičku.

Pro Vondráčkovou to bylo bolestné otevírání starých ran, jelikož před lety potratila vymodlenou dceru. Čas je ovšem nejlepší lék a i u této dvojice zafungoval jako magická medicína.

Mnoho měsíců si Plekanec s Vondráčkovou vyměňovali ostré názory skrz média, a ani jeden toho druhého nešetřil! Právnička hokejisty dokonce tvrdila, že se Lucie o domácnost ani syny nestarala a na vše měla chůvy.

Hádky mezi manželi vyvrcholily Plekancovou žádostí o odebrání pasů oběma synům. Vondráčková s dětmi pak musela několik měsíců čekat v Kanadě na rozhodnutí soudu. Když se ale blížilo všemi očekávané stání ohledně alimentů, dvojice z ničeho nic podala společné prohlášení.

Vondráčková nejspíš přistoupila na dohodu

"Dohodli jsme se, že nebudeme nadále komentovat nic do médií, budeme oba dělat maximum pro naše syny, to je pro nás priorita," překvapili Plekanec a Vondráčková rychlou změnou postoje. Že je mezi nimi už vše v pořádku, a bývalí manželé necítí vůči sobě zášť, chtěla dokázat Vondráčková i po narození Plekancovy dcery Leontýnky.

Na svůj Instagram napsala blahopřání s tím, že se její synové těší na sestřičku. A přátelství nyní pokračuje, podle zpěvačky se s otcem dětí na všem domlouvají.

Sehraní rodiče

"Chceme pro naše syny oba s jejich tatínkem to nejlepší, a aby si sami vybrali, co je baví, a co jim bude v životě dělat radost," potvrdila Vondráčková spolupráci na výchově dětí.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU