Lucie Vondráčková s Tomášem Plekancem a dvěma syny žila ještě před dvěma lety jako v pohádce. Idylka ale ze dne na den skončila, hokejista se sbalil a od rodiny odešel. Zklamaná zpěvačka byla navíc donucena se i s dětmi vrátit do České republiky, jelikož se Plekanec rozhodl žít právě tam, a po letech opustit Montreal.

Po rozchodu se strhla mezi manželi obrovská mediální i soukromá bitva o majetek a dvojice si nějaký čas nemohla přijít na jméno! Rok poté sice vyhlásili veřejné příměří, stále ale neměli vyřešené majetkové záležitosti.

Rozvod se táhl dlouhé měsíce

Neshody mezi Lucií Vondráčkovou a Tomášem Plekancem vznikly hlavně kvůli dělení majetku. Zpěvačka podepsala předmanželskou smlouvu, ve které se předem zřekla peněz, které její manžel vydělal po svatbě!

Nešlo o malé peníze, hokejista si za sedm let přišel na zhruba tři sta padesát milionů korun! Na toto jmění sice neměla Vondráčková nárok, přes to ale nechtěla odejít s prázdnou.

"Po roce vzájemného odloučení jsme se společně rozhodli na ukončení všech našich sporů. Naše děti nemůžou trpět definitivním rozpadem našeho vztahu," sdělili manželé do médií potom, co jim odklepl kanadský soud jejich rozvod. Jenže, v Čechách nebylo ještě toto rozhodnutí pravomocné!

Z manželství nechtěla odejít z prázdnou

V Kanadě byl sice rozvod manželů vyřešen již vloni, u nás ale dle informací deníku Aha nabyl platnost teprve v dubnu letošního roku. Lucie Vondráčková původně po manželovi chtěla astronomické částky.

Nakonec dostala byt se zahradou o rozloze přibližně 600 metrů čtverečních v Praze na Kavčích horách za téměř 30 milionů korun. Tím ale její požadavky nekončily! Zpěvačka požadovala mimo jiné 119 milionů korun, dalších 68 milionů jako kompenzaci za ztracenou kariéru, na zabezpečení do budoucna 51 milionů, a k tomu ještě výživné pro rozvedenou manželku 510 tisíc korun měsíčně! Alimenty na nezletilé syny Adama a Matyáše měl dodatečně určit soud.

Plekanec s přehnanými požadavky své exmanželky nesouhlasil a zatím není známo, zda soud zpěvaččiným požadavkům nakonec vyhověl, či nikoliv. S prázdnou ale Vondráčková rozhodně neodešla, jinak by se rozvod v Čechách nejspíš táhl mnohem déle...