Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Lucie Vondráčková: Odřízla společný majetek s Plekancem a shání nové hnízdo!

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Zdroj: Profimedia
Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková už je oficiálně rozvedená paní a proto začala řešit, kde bude dál se svými dvěma syny bydlet. Zpěvačka proto prodala byt získaný rozvodem, koupila si drahý sklep, a nyní hledá dům.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec jsou konečně rozvedeni! Ačkoliv to vypadalo na obří válku o majetek, nakonec se dvojice kvůli dětem dohodla v klidu a bez mediálního rozruchu.

Zpěvačka rozhodně nepřišla zkrátka, hovoří se o milionových částkách, plus velmi vysoké výživné na syny. Vondráčkové také připadl byt na Praze čtyři, který prodala dle dostupných informací za osmadvacet milionů korun.

Pak ale z neznámých důvodů rozvedená zpěvačka koupila sklep v centru za několik milionů a momentálně shání dům, kde bude do budoucna žít se svými dětmi.

Vondráčková shání pro sebe a své děti vhodné bydlení

Lucie Vondráčková chtěla odstřihnout všechny vzpomínky na Plekance a proto se bytu, ve kterém s manželem prožila mnoho zážitků, okamžitě zbavila! Krátce na to ale koupila jinou nemovitost, k překvapení všech šlo ale o nebytový prostor na Malé Straně.

Dle deníku Extra by mohlo jít o jakousi klubovnu, studio, sklep či sklad, také se ale spekuluje o tom, zda nemá náhodou zpěvačka v úmyslu podnikat. Prostor by se totiž za čas dal velmi dobře prodat, Vondráčková ho totiž koupila výhodně díky koronavirové krizi.

Zpěvačku ale aktuálně nejvíce trápí shánění nového domu, kam by se mohla s dětmi nastěhovat.

Byt od Plekance Vondráčková prodala, jakmile to bylo možné

"Lucii vadilo, že ji z oken nad tím podolským bytem mohli sledovat sousedé, kromě toho byl byt spjatý s ex manželem. Ještě nedávno proto usilovně hledala nějaký vhodný domeček v dosahu vzdálenosti školy na Praze 4, do které Matyáš a Adam docházejí. Teď je ideální doba ke koupi," prozradil deníku Extra kamarád Vondráčkové.

Zda už ale zpěvačka sehnala či ne, zdroj konkurenčnímu deníku neprozradil. Vondráčková se ale drží hlavně lokace, aby nemusela syny vozit daleko do školy.

Teď už zbývá zpěvačce jen potkat toho pravého! Zatímco její ex manžel Plekanec je už znovu zasnoubený, a s partnerkou Lucií Šafářovou stihl zplodit dceru, Vondráčková ne a ne narazit na pořádného chlapa! Tak třeba se konečně někdo v brzké době objeví, po všech útrapách by si to už zasloužila...

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky