Ačkoliv se na předávání letošních slavíků neumístila na prvních třech příčkách, z galavečera odcházela jako pomyslná vítězka. Svým vystoupením vyrazila dech přítomným divákům ve Fóru Karlín i u televizních obrazovek.

Velké plány

Vystoupení na Českém slavíkovi si užili nejen diváci, ale i samotná zpěvačka. "Chci se s vámi podělit o fotografie z Českého slavíka, kam jsem se vrátila po několika letech a sklidila jsem neobyčejný úspěch a standing ovation! Vážím si toho a obzvlášť mě potěšil obrovský zájem s prodejem na můj připravovaný gala koncert v pražské O2 areně, který bude v den mých narozenin, 24. 6. 2024," podělila se o své pocity s fanoušky na Facebooku.

Právě na zmíněném galavečeru Českých slavíků se mluvilo o její plánované velkolepé show. Fanouškům mega koncert oznámila na svém Instagramu. "Neuvěřitelná kariéra Heleny Vondráčkové začala v roce 1964, kdy vyhrála talentovou soutěž ve věku 17 let. O 60 let později nás čeká další grandiózní kapitola jejího života,“ stálo u příspěvku s plakátem k O2 areně. Koncert se uskuteční 24. června 2024. "Přesně v den svých 77. narozenin vystoupí tato ikona se svojí kapelou, velkým symfonickým orchestrem a 77 stepaři na své největší životní show," odhalili pár detailů pořadatelé. "Na koncert v O2 areně se hrozně moc těším," prozradila Vondráčková pro Kafe.cz. "Vše je zatím v začátcích. Kostýmy i samotné vystoupení začínáme teď vymýšlet a plánovat," dodala k plánované show. Už teď je jasné, že se i pohybově nadře. Ještě před O2 arenou odjede koncertní tour Helena - 60 let na scéně.

Královny hudby

České zpěvačky slaví u místního publika nevídaný úspěch. Vyprodat O2 arenu se dokonce už dvakrát podařilo Ewě Farne, posledních pár lístků zbývá i na prosincový koncert Marie Rottrové. Ta v největší české hale obsadila volný termín po zrušené show Michala Nesvadby. Není se tak čemu divit, že se k odvážnému kroku odhodlala i Vondráčková a rozhodla se zavítat do O2 areny také. Zájem o lístky byl tak vysoký, že bylo téměř během hodiny vyprodáno. Právě prodej lístků symbolicky odstartovala na Českém slavíkovi. Další kráskou, která se chystá dobýt O2 arenu, je Monika Bagárová. Ta v pražské hale vystoupí příští rok v září.

Související články